Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek,van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,van még remény?

Figyelt kérdés
Párommal lassan 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem,és úgy gondoltam,hogy megkèrem a kezét.Sajnos nem alakult túl jól,azt mondta,szeretnè,de majd...nem most.Èn azóta összetörtem,őt nem is igazán èrdekli,hogy ilyen vacakul vagyok. Èn 27 vagyok,ő 22.
2023. jan. 6. 01:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Èn házasodtam volna 22 évesen is...nekem már házam is volt Akkor Egyébként meg igen,beszéltünk róla,hogy szeretné majd.
2023. jan. 7. 20:08
 12/16 A kérdező kommentje:
Ès együtt is élünk kb.1 ève,csak nem az én házamban :)
2023. jan. 7. 20:09
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék - bár alap lenne, hogy nem "derült égből villámcspásként" kérem meg a másik kezét, hanem ELŐTTE beszlünk róla.
2023. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké, látom, beszéltetek. Akkor egyszerűen nem akar eljegyzést, meg ilyesmi. Szakítanék vele.
2023. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#11! Mindegy, ő nem akar, mint ahogy 22 éves lányok 90%-a. 27 éves "ló" létedre egy 21 éves lánnyal jöttél össze, aztán csodálkozol, hogy 1 év után (meg szerintem alapból), még nem akarja lekötni magát. Meglepődés helyett idd meg a levét...
2023. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%

Maxxxximum 27-28 evesen fogjak azt mondani nekeed hogy ezaz azonnal menjunk az anyakonnyvezetohoz es a kotelezoen eloirt 30 nap utan azaz 31.napon mar ossze is ad. (Akinek papirja van h terhes vagy sajnos haldoklik azokat a kotelezo varakozasi idon belul is osszeadjak).- Vagy fel evvel kesobbre rendez egy allati nagy lagzit.


De nem fogjak 21-22 evesen lekotni magukat..

Nem akarta a szemedbe mondani h mast is kiprobalna. Sokan ilyenek.


Legtobben 27 utan vagynak ra/elgondolkoznak rajta. Es a panik a noknel 34+ evesen ut be!! hogy azonnal barkihez hozzamegy csak had szuljon/ketyeg az ora.

A 22 eves baromira lesz*rja h ketyeg e az ora mert meg elemet se kell annyi idosen tenni az oraba.

Amibe 26 utan beteszik az elemet, elkezd ketyegni. Es 35 evesen beut a "most azonnal hazasodna + szulne mert ketyeg"



🤣🤣Ez ilyen.

2023. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!