Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutasított több hónap után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított több hónap után, iszonyat rosszul vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Izgalmas ismerkedős történet, nagyon jól éreztük magunkat. Állítása szerint nagyon olyan lányt keresett mint én, mind szexben mint másban. Én elmentem külföldre, de jöttem volna haza hamarosan, csak kis időre mentem. Kitartottunk, mindennap beszélgettünk. Mégis ellaposodott az egész ezt mindketten éreztük. Meg akartam vele ezt beszélni, és végül kinyögte hogy nagyon sajnál engem de a kedvességem nem tudná úgy viszonozni ahogy én bánok vele, nem akar kapcsolatot és mègse engem keres


Engem komolyan a régi szakításom se viselt meg ennyire:D ideje már éreztem hogy nem olyan ez mint az elején de mégis mit kellett volna máshogy csinálnom?

Annyira kedves voltam, ezt ő is elmondta. Semmilyen kézzelfogható indokot nem tudott mondani mi volt velem a “baj”

Ha valaki rendes a màsikkal miért kapja ezt? Nem voltam sok, nem fojtottam meg őt a kedvességemmel. Az ex barátnők amúgy negyed ennyire se bántak így vele, nem is tudta ezt hogy kezelni hogy valaki normális vele

Màr egy ideje érezte ezt de akkor is továbbra keresett mindennap…


A kérdés: engem iszonyat megbántott, több hónapos reményem oda volt…persze nem tettünk eleget ez tény….de hogy csenghet le valami ennyire ha az elején annyira jó volt MINDKÉT FÉLNÉL?

Most komolyan ennyire megöl valamit a távolsag? Nem évekről volt szó….mit kellett volna máshogy csinálnom? Miért nem kellek már?



2022. dec. 28. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Fellángolás voltal neki, elmúlt, ennyi. Egy kapcsolat elején nem szerencsés egyből külön tölteni a legszebb időszakot, amikor a kapcsolatot kell megalapozni, mert könnyen ellaposodik.

Nem csináltál semmit rosszul, de ettől meg nem jár semmi, a kapcsolatok nem így működnek, hogy ha te mindent meg adsz, akkor a másik nem hagy el.

2022. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Csak tippelni tudok.

Nagyon az elején voltatok még a kapcsolatnak. Abban a szakaszban amikor szinte egész nap csak a másikkal lennétek és ekkor mentél el egy időre.

Ekkor változtahatott meg benne valami ami miatt ez lett a vége.

2022. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Leszögeztük hogy arra az időszakra semelyikőnk sem akar komolyat

Persze tartottuk a kapcsolatot, de nem ápoltuk, és hát…igen fellángolás lehettem neki

2022. dec. 28. 22:53
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen baj, hogy magadban keresed a hibát. Mintha csak és kizárólag a te tetteid vagy hiányosságaid kontrollálnák az egész történetet.


Semmit nem csináltál rosszul, hogyha önmagadat adtad és nem lábujjhegyen lépkedtél a pasi körül, attól félve, hogy valamit rosszul csinálsz.


Kb az összes párkapcsolati coach legalapvetőbb tanácsa, hogy a megfelelő emberrel NEM tudod elrontani. Teljesen felesleges önostorozni, mert ha tényleg összeilletek ezzel a pasival, akkor úgyis visszataláltok egymáshoz, ha meg nem, akkor pedig hiába próbálsz bármit is tenni, javítani, erőlködni, úgyis szétesik a dolog előbb-utóbb

2022. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem voltunk kapcsolatban, de nagyon afelé orientálódtunk
2022. dec. 28. 22:59
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es nagyon jót mond. Valószínűleg nem voltatok egymáshoz valók, vagy nem jókor találkoztatok. Ne gondold, hogy te vagy a hibás. Ez egyszerűen nem jött össze.
2022. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte pont ugyanez volt, és nagyon megszenvedtem a szakítást, mert én viszont életem társának láttam. A mi esetünk még összetettebb, itt nem mennék bele. De sokáig mi is teljes harmóniát éltünk meg.


Én nem tudtam elfogadni hogy vége, előtte senkivel nem éreztem még ilyen mértékű hasonlóságot, és összeillést. És egy jó ideig ő is teljesen viszonozta a dolgokat, tehát abszolút nem egyoldalú volt. Úgyhogy nagyjából sejtem min mehetsz át kérdező.

2022. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, és még annyit, ilyen mondatot én is kaptam.


"nagyon sajnál engem de a kedvességem nem tudná úgy viszonozni ahogy én bánok vele, nem akar kapcsolatot és mègse engem keres"


Ez nálunk kb úgy volt, hogy "nem érdemellek meg, mert sokkal jobban szeretsz engem, mint én téged, és ez így nem fair, mert nem ezt érdemled. Viszont én ezt nem tudom így viszonozni - nem foglak tudni ennyire szeretni, mint ahogy te engem."


Szerintem nálatok nem a távolság ölte meg. Hogy pontosan mi, ehhez jobban kellene ismerni a helyzetet. De arra tippelek, hogy részéről nem volt elég mély - illetve őbenne nem volt olyan igazi, mint benned.

2022. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igazából azt mondta hogy nem lenne ideje annyit adni amennyit megérdemlek, és többet törődök mint amennyire szüksége lenne. Nem a kommunikáció királya, még ezeket is nehezen mondta el…elmondta hogy nem akar kapcsolatot amit a legelején is beszéltünk, en se akartam. (Fél éve lett vége egy több éves kapcsolatának de ő szakított)

De valahogy az ismerkedés illúziója, az hogy nekem ő volt az első olyan partner aki azt mondta hihetetlen a személyiségem, én vagyok a legjobb partnere a szexben eddig stb….én meg hittem benne….nagyon hidegen beszélt erről a párkapcsolati kérdésről mindig

Mivel megállapodtunk hogy nincs komolyság, így nem is ment el ebbe az irányba még ha annak is indult. Az volt a terv hogy ha majd hazamegyek…de a köztünk lévő dolgok mindig el voltak sepregetve, hogy ne tűnjünk ugy mintha egyutt lennénk stb…minden blokkolva volt


Aztán az is kiderült hogy benne ez már egy ideje megfogalmazódott hogy nem én vagyok akit keres, de valahogy csak elhúzta….mindennap keresett, érdeklődött, soha senkit ennyire nem érdekelte mi történik velem. Része volt a mindennapjaimnak, nem mondom hogy nekem nem voltak vele kapcsolatban megingásaim…de valahogy nagyon megkedveltem és hiányozni fog a személye


Azt értem hogy nem akar kapcsolatot, elfogadom. De miért “csengtem le” ha az elején annyira odáig volt értem? Úgy érzem én mindenkivel rendes vagyok, és annyiszor megbántottak már, és nem értem miért nem elég az aki vagyok, miért nincs olyan ember aki engem, a szívem, a lelkem és mindenem akarja ? Meggondolás nélkül? Fantasztikus embernek tart elmondta, és iszonyat kedvesnek (nem toltam túl a törődést, de neki szokatlan volt hogy apróságokban gondoltam rá, hogy velem önmaga lehetett, neki ezek nem voltak eddig)


Mégis mi az, ami ennyire elhatárolta tőlem? Más nő nincs a képben

2022. dec. 30. 22:26
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem volt tere ennek az egésznek, nem tettünk semmit érte, ő pedig rájött hogy sem komolyat sem engem keres…pedig a csókok, az érintések és a szex is olyan jó volt

Mikor újra találkoztunk kicsit olyan volt mint akik idegenek…bár akkor tudnám minek kereste ennyire kitartóan hónapokig mindennap a társaságom, ha ő ezt már tudta hogy nem én leszek a választott

2022. dec. 30. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!