Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek van remény arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van remény arra, hogy valaha feleség és anya leszek?

Figyelt kérdés
Nemsokára 27 éves leszek. Volt több pár éves kapcsolatom, de sose fejlődtek tovább, mindig szakítás lett a vége. Most már másfél éve tart a dolog a barátommal...eddig azt mondta házasságpárti és el akar jegyezni, de kiderült, hogy mégsem egészen így van. Még ezt el is fogadnám, ő viszont a gyerekre sem áll még készen és nagyon úgy tűnik, hogy jó ideig így lesz. Csalódott vagyok, mert azt hittem, vele tényleg komolyan tervezhetek. Szerintetek ha most szétmegyünk, kelleni fog egy komoly férfinek egy 27 eves nő? Úgy érzem, elcsesztem az időmet a sok komolytalan emberre...de mindenki azt mondta az elején, hogy komolyan gondolja. Nyilván, hiszen tudták, hogyha megmondják pár évre tudnak elképzelni maguk mellett, eleve nem leszek a barátnőjük. Most viszont azt érzem, mindennek vége, lejárt az időm. Hiszen ha most évekig nem találok komoly férfit, akkor tíz év múlva szülök? Nem szeretném, ha a gyerekem még csak 30 éves lenne én meg a föld alatt lennék már...nyilván ez így túlzás, de gondolom értitek, mi a lényege. Nem szeretnék idősen szülni, de rettegek, hogy én már sosem találom meg az igaz boldogságot. Nagyon szeretnék egy férfit, aki legalább megpróbálná őszintén, hogy életem végéig a társam legyen, vagy legalább évtizedekig. Nagyon fáj, hogy mindenki eddig komolytalanul állt hozzám, pedig gondoskodtam róluk, hűséges voltam, komolyan vettem őket. Szerintetek valaha megtapasztalhatom az anyai örömöket? És leszek feleség és lesz saját családom? Úgy szeretném.
2019. nov. 25. 10:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%

Ezért kerülnek kapcsolatba az idősebb férfiakkal a hasonló gondolkodású nők.

A mai korodbéli férfiak semmilyen felelőséget nem akarnak.

2019. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
54%

Először is higgadj le, szerintem túlliheged. Mondom ezt 31 éves nőként.

A párod akar majd családpt, de nem most. Ergo nem sose akar, csak kell neki még idő. Ettől ő nem komolytalan vagy inkorrekt veled.

Ha el is hagyod, akkor is lesz még 3-4 év mire lesz gyerekes. Ismerkedés, kapcsolat és a vele járó mérföldköveket is végig lell menni. És most csak praktikusságból írom,az érzelmeket bele se kevertem.

Nekem úgy hatsz, hogy a párod kb mindegy, csak szülhess. Most ha szereted a párod, akkor tudsz várni, 27 évesen nem cseszted el se az időd, se nem vagy még öreg.

31 vagyok, frissen szingli, de köszönöm, muszájból nem szülök, ha nem érzem, hogy működik a kapcsolatom, pont ezért is léptem ki.

2019. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
De mi van, ha már nem kellek az idősebb férfiaknak, mert elment felettem az idő? Fel sem vehettem a versenyt egy 22-23 évessel.
2019. nov. 25. 10:31
 4/41 anonim ***** válasza:
82%

A 22-23 éves sem akar még gyereket, legalább is nagyon ritka.

Ez most kitolódott 27-33 köré, amivel semmi baj nincs.

Miért ne kellenél?

Én 40 vagyok, szertnék újra családot, a korombéliekkel esélyem sincs.

És nem csak én vagyok így, vannak azért akik valóban családcentrikusak, és nem csak azért mondják, hogy megszerezzenek.

2019. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%

"Ezért kerülnek kapcsolatba az idősebb férfiakkal a hasonló gondolkodású nők."

Idősebb férfi vagyok. Van gyerekem. Egyedül élek. Nősülni és gyereket biztosan nem akarok. Semmire sem garancia az idősebb kor. Hazudni, hogy elvesz és gyereket akar, barátnő reményében kortól függetlenül képes lehet valaki.

2019. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez tényleg eléggé lutri, nem tudsz mit tenni ha a párod nem gondolja komolyan. Abban bízhatsz hogy aki szembe jön ő már akar családot. Nem életkor függő de 30 fölött nagyobb az esélye hogy tálalsz ilyen embert.

Férfiként én is 30ra családot akartam dehát ember tervez ugye..

2019. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Természetesen a párom nem mindegy, csak mivel én tudom, hogy nagyon szeretnék majd gyereket, ezért kezdtem el aggódni...hogy nem szeretném, ha én már öreg és beteg lennék, mikor igazából még segíteni szeretnék neki. Úgy gondolom, sokáig nem szabad halogatni a gyerekvállalást. Főleg azért, amit fentebb írtam. Mindenáron természetesen nem akarok szülni, ha rossz a kapcsolat, vagy a társam nem akarja, nyilván úgy nem szülök. Az viszont szerintem, hogy nagyon szeretném megtapasztalni, milyen örömmel jár ez a dolog, érthető valamilyen szinten. Pont ezen gondolkodtam amúgy, hogy évekbe fog telni, mire valakiben meg tudok annyira bízni, hogy gyereket vállaljunk. Ebben a kapcsolatban sem most akartam még, de nekem azzal van bajom, hogy ő szerintem még 3-4 évig simán ellenne a langyosban...
2019. nov. 25. 10:41
 8/41 anonim ***** válasza:
52%

40 evesen minek akar valaki gyereket,most komolyan! Belegondoltatok h mivel jár ez?


Kerdezo ezt nem tudhatod h mi a jobb h varsz vagy keresel olyat aki akar. Szerintem higgadj le. Amugy sok pasi akar csaladot,ugyhogy nyugi,de kell h 2 ember egy hullámhosszon legyen.

2019. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%

27 evesen meg nagyon fiatal vagy, miert ne kellenel barkinek?

Max azert nem fog osszejonni, mert mar a kerdesedbol is arad, hogy tulstresszeled az egeszet.

2019. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%

Lehet mindenféle elméletet gyártani, de igazából a jövőt nem tudhatod és nincs biztos taktika, amivel majd tuti olyat fogsz ki legközelebb, aki nem gondolja meg magát bármiért. Az élet nem mindig úgy alakul, ahogy tervezzük, néha marad a vágyak utáni toporzékolás, és néha még sokkal jobb lesz, mint reméltük. Az ember mindig csak a következő lépést láthatja. Annyit tudtok javasolni, hogy ülj le a pároddal, beszéljétek át, mi változott, meddig érdemes várnod és érdemes-e.

Sok férfi úgy van vele, hogy "most jó", kényelmes és nem akarja elrontani valami ismeretlen dologgal, mint a házasság meg a gyerek, és hát valahol érthető, ha már így is megkapott "mindent". A nők viszont jobban érzik, átélik, hogy ketyeg az óra és az élet nem végtelen. Kérdezd meg a párod, hogyan képzeli el magát 5-10-20 év múlva, mert lehet, simán bele se gondolt, csak addig, hogy "most még nem". Ha ő is családi körben tartaná az életet idillinek, akkor kezdjetek el visszaszámolni együtt, ill. beszéljétek meg, mit szeretne kipipálni előtte. Ha viszont csak ketten, elgondolkozhatsz nálad ki tudja töltenie-e a szerelem a többi hiányát.

2019. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!