Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi nem tetszett a lánykérésedben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nem tetszett a lánykérésedben?

Figyelt kérdés

Mármint ha volt ilyen. Mi az, ami nem tetszett és jobb lett volna másképp? Gondolom ha igent mondtál örültél neki :D Meg jól életed meg, de nem volt esetleg valami, ami nem tetszett?


Nem arra kell gondolni hogy a gyűrű nem volt elég drága meg ilyenek csak pl hogy másik helyszín vagy időpont ideális lett volna vagy épp rossz passzban voltál stb.


2023. jan. 29. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyik barátom: szilveszterkor az egész család előtt (házibuli minden unokateso es azok párjai mindenki jelen volt)kért meg középre kirakva elottem letérdelve és konfettiszalagot csavarva az ujjamra amikor igent mondtam mindenki tapsolt. És..nem is lettünk jegyesek kesobb se vett gyűrűt, semmi.

Másik barátom: megtalálta az anyja régi jegygyűrűjét és kézkérés címen nekem adta, be lett vetetve, magának soha nem vett gyűrűt, az sem lett eljegyzés.

3.barátom mikor szakítottam vele, a munkahelyemre is jött rózsacsokrokkal könyörögni hogy béküljek ki, vette százezrekért nekem ruhakat ajándékokat, a lakáskulcsát es meregdrága parfumoket is csomagolt ajándekdobozva és vitte anyámhoz, mert én nem fogadtam, és mikor nem ért már el sehogy, csak telefonon, telefonon kérte meg a kezem is. Egyszerűen nem tudtam komolyan venni(a kapcsolatban mellettem online nőzött, randija is volt, mindig hazudott erről még szakitasnál a naaagy pánikban sem volt benne annyi hogy bevallja és bocsanatot kérjen nekem meg ennyi kellett volna de még akkor is a képembe hazudott és tagadta!).

4.barátommal volt az eljegyzés valoban gyűrűs izgalmas és komoly, de ő meg mindig más nőket lesett mellettem, flörtölt is, engem mindig lenyomott kritizált, önbecsülésem taposta, (4 évet voltunk együtt), és pont eljegyzés után, esküvő előtti időszakban lett valahogy belőle elegem, kiálltam önmagamért nem hagytam magam elnyomni, igenis büszke voltam magamra hogy karrierem is van és igenis szép nő vagyok és elmehet a gúzsba a kritikáival meg nőlesésével flörtjeivel, rohamosan lett eljegyzés bontás az egészből.

5.barátom meg azt hozta amit a 3. Vele mondjuk nem szakítás volt, de veszekedések alatt jutott neki is eszébe megkérni TELEFONON zaklatott ezzel mindig, mindig elutasitottam és személyesen mondtam neki hogy telefonon kérsz meg?!mit képzelsz te?! Azt mondta rá hogy de ismersz hogy én bármikor le is térdelek eléd!!(ami igy is van, mindig amikor bocsanatokat kért azt mindig sírva térdelve könyörögve tette, nála az tényleg nem jelent semmit hogy épp telefonon beszélunk vagy szemelyesen)és állndoan könyörgött hogy menjek már be vele ékszeruzletbe választani! Én meg nem tettem.(a kézkéréshez amugysem a nővel kell közöset választani. Van kulon eljegyzési gyűrű erre!hát nem jutott el odáig hogy valodi gyűrűvel személyesen kérjen meg)


Hogy mi is nem tetszett az összes kézkérésben? Maga az emberek jelleme ami átjött a kézkérésből.

2023. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Folyt:


Azt ki is felejtettem amikor a 18 éves barátom kérte meg a kezem amikor 16 voltam a szüleimtől a hátam mögött! Sem ő és sem a szüleim(akik nemet mondtak rá)nem mondták ezt nekem el! (Elkoltoztek a szüleivel messzire és vinni akart volna magával de sírva vettunk egymástol búcsút a végén) Évek mulva tudtam csak meg, hogy el akart venni

2023. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
A poén kedvéért még megosztom: az 5.barátom ugyanugy rózsacsokorral vergődött a munkahelyemen mint a 3, ugyanazt a meregdrága parfümöt vette nekem mint a 3., ugyanazt a kocsi illatosítot használta mint a 3., ugyanugy telon kért meg mint a 3., egy rakat minden kicsit vicces is volt így.
2023. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

A főnököm meg anya néha követni sem tudta mi folyik körülöttem :D

Egy viragcsokor egxiktől másik másiktol, anyának adtam a parfümöket egyiktol másiktól:D

2023. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hans Pötterman ***** válasza:
94%

#1-3

Jól kifogtad a barmokat, valahogy jobban szelektálj. Remélem ennyi szívás után jönni fog valaki aki normálisan,komolyan fogja ezt a dolgot gondolni.

2023. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
És ezek a nagyon megszűrt szelektált normális réteg. Véletlen sem a sötét alja.
2023. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy bohockodas, 22 evesen kerte meg az akkori pasim a kezem 4 honapos kapcsolatban ugy, hogy egyutt sem eltunk. Emlekszem, filmet neztunk a szobamban, a szuleim meg a masik szobaban voltak, ultragaz volt.😀 nem is tudom miert mondtam igent, szerintem csak leforrazott a dolog. Egy honappal kesobb vissza is adtam a gyurut, nem is tartott sokaig a kapcsolatunk.
2023. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Mindenekelőtt leszögezném, hogy gyönyörű lánykérésem volt, alig bírtam beszélni a meghatódottságtól, még az igent is csak félig-meddig sikerült kinyögni. De ha nagyon bele akarok kötni, akkor azért igazán átgondolhatta volna, hogy mit akar mondani. Nem volt előkészített szöveg, ezért kicsit hebegős-habogósra sikeredett amit akkor mondott. Az egyetlen egész mondat amire emlékszem belőle az az, hogy "szeretlek és szeretném ha ez így is maradna", de csak mert olyan fenyegetően hangzott... Na mindegy, ezt leszámítva tényleg gyönyörű volt.
2023. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!