Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért hord egy nő jeggyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hord egy nő jeggyűrűt mindkét kezen ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert egyszerre ketten kérték meg a kezét, és még nem döntötte el, hogy kit választ.
2023. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1

De 75 éves már.

2023. febr. 2. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyik az eljegyzesi
2023. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Miből gondolod, hogy nem csak sima gyűrű?
2023. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
AZ is lehet, hogy megismételték a férjével az esküvőt valami kerek évfordulón, és akkor kapta a második gyűrűt. Már ha egyáltalán eljegyzési gyűrű.
2023. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert gyűrűt a gyűrűsujjon szokás hordani, mindegy hogy jegygyűrű-e
2023. febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
75 evesek meg masfele gyuruket hordanak, nem ilyen bizsukat, mint mi, szerintem csak te nezed eljegyzesinek, amugy meg sima kiegeszito. Legalabbis nekem mindket nagymamam hordott mindenfele igazi arany, diszesebb gyuruket.
2023. febr. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Ő mondta, hogy mindkettő jegygyűrű? Mert sokan hordanak kettőt, egyik a jegygyűrű a másik a karika (amit az esküvőn húznak fel)
2023. febr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Kövesgyűrűből nekem van vagy 8. Ha felveszem mindet, attól még nem lesz 8 férjem. A sima karikagyűrű inkább szokott házasságot jelezni, de az sem feltétlen.

Nekem ennyiből csak az jön le, hogy ez a nő biztos szereti a gyűrűket, hogy többet is hord.

2023. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is van mindkét gyűrűsujjamon gyűrű, mégsem vagyok férjnél, de még eljegyezve sem.🤷🏻‍♀️ Szeretem a gyűrűket, ennyi az egész.
2023. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!