Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen az ideális karikagyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális karikagyűrű méret?

Figyelt kérdés

Inkább legyen szoros, illetve pont akkora, hogy egyáltalán ne mozogjon, vagy inkább legyen kicsit lazább, hogy az ujjcsont alatt tudjon "csúszkálni"?

A szoros ujjméretem 48-as a bal kezemen, de a jobb kezemen a 49-est is elbírja lazábban.

Kinek milyen van?



2023. febr. 21. 11:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9 igen, köszi :-)
2023. febr. 21. 13:41
 12/16 A kérdező kommentje:

#7

45 kiló vagyok, 40 éves, és nem tervezek 20-30 kilót felszedni, köszönöm!

2023. febr. 21. 13:42
 13/16 A kérdező kommentje:

Ja, és 155 centi. Sportolok és nem zabálom halálra magam.

De köszi a kellemes hozzászólást, jót derültem :-)

2023. febr. 21. 13:43
 14/16 anonim ***** válasza:
18%
Gyémánt és drága. Azon felül csak a férfi veheti meg.
2023. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14

1) Ez karikagyűrű. Gyémántról szó se volt.

2) A Vőlegényem veszi, de amúgy sehol nincs leírva, hogy csak és kizárólag a férfi veheti meg.

3) Ebben amúgy mi volt a válasz a kérdésemre?

:-)

2023. febr. 21. 14:39
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ujj formájától is függ. Nekem vékony, csontos ujjaim vannak. Lazább gyűrűm van, tudom is mozgatni ha fent van, de nem esik le a csont miatt. Egy szorosabb engem nagyon zavarna. Férjemnek viszont vastag ujjai vannak, nem dudorodik ki a csont, úgyhogy neki muszáj a szorosabb. És őt nem is zavarja, folyamatosan rajta van a gyűrű évek óta.
2023. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!