Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Karikagyuruvel meglepni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karikagyuruvel meglepni?

Figyelt kérdés
Tavaly eljegyeztem a parom, most szeretnem meglepni 2 karikagyuruvel amit en valasztottam ki es csinaltattam/graviroztattam. Ezzel szeretnem jelezni hogy el szeretnem venniy Hirtelen otlet volt, a nyaralasunkon szeretnem odaadni neki, ez jo otlet szerintetek? Nincs semmi alkalom, unnep ilyesmi. Kicsit elbizonytalanodtam, hogy nem esik e rosszul neki hogy nem egyutt valasztottuk ki, es nem lesz e furcsa “csak ugy” atadni?

2018. aug. 8. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Két lánykérés, nulla esküvő. Ez inkább arra utal, hogy sose teszed meg az utolsó lépést.
2018. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
O nem akar meg eskuvot, en barmikor elvennem :)
2018. aug. 8. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Részben az elsővel értek egyet. Karikagyűrű helyett én jobban örülnék annak a barátnőd helyében, ha azt hoznád fel, hogy "szivem, tűzzük ki végre az esküvő időpontját".

Arról nem is beszélve, hogy a karikagyűrűt kb egész életében hordani fogja remélhetőleg. Ha nem tetszik neki, akkor mit csinálsz? Hordjon olyat egy életen át, amit utál? Inkább együtt kellene választani, hogy biztosan mindkettőtöknek megfeleljen... hiszen ez mégse csak egy bizsu, amit időnként magára kap.

2018. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Minek? Komolytalan. A végén már minden ujján gyűrű lesz, de esküvő semmi. Minek volt a lánykérés, ha nem akar hozzád menni?
2018. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök felesleges. Inkább esküvőre kellene már készülnötök, nem újabb eljegyzéssel bohóckodni.
2018. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ékezetek nélkül volt kiírva a kérdés, megijedtem, hogy meg akarsz LÉPNI vele, de a sztorit elolvasva megnyugodtam :D
2018. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megkérted, igent mondott. De ő még várna az esküvővel. Ezek után veszel neki még egy gyűrűt? Nekem ez olyan noszogatásnak tűnik, amolyan "héj, vettem még egy gyűrűt, gyere már hozzám". Én eléggé kiakadnék, ha a párom nem értené meg, hogy még várni akarok.
2018. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban örülnék, ha azt már együtt választanánk ki. Az eljegyzési gyűrűvel már meglepted. De ha már kész, hát ez van.
2018. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek? Egyszer már megkérted. Normális embereknél AZ jelszi a szándékot a házasságra. Ha tudod, hogy még nem akar esküvőt, tök felesleges karikagyűrűt csináltatni. Mellesleg nem biztos, hogy tetszene neki. Pl én csak olyan karikagyűrűt viselnék egész hátralévő életemben ami nekem tetszik. Mi van, ha neki nem fog tetszeni? Amúgy igen, rosszul is eshet neki, hogy kihagytad ebből a dologból.
2018. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!