Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha “csak” egy jeggyűrűvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha “csak” egy jeggyűrűvel kértem meg a barátnőm kezét az nem számít igazi eljegyzésnek?

Figyelt kérdés
Egy fehérarany, gyémántköves gyűrűvel kértem meg a kezét, jövő szeptemberben lesz az esküvő. A család szerint ez nem igazi eljegyzés mert a karikagyűrűket nem vettük még meg. Már évekkel ezelőtt megbeszéltük, hogy a karikagyűrűket együtt fogjuk megvenni, de az eljegyzést mindenféleképpen meglepetésnek akartam.. és most meg is beszéltük hogy az esküvőre vesszük meg a karikagyűrűke, nem most azonnal. A családom szerint így én nem is vagyok vőlegény.. szerintetek? 23/F

2018. júl. 1. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tojd le a családod, és legyetek ketten boldogak.
2018. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem normálisan csináltad és igen a karikagyűrűk majd az esküvőre kellenek csak
2018. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is azt gondolom, hogy ti csináljátok jól. És aki 5evig jár jegyben? Elkopik a gyűrű mire esküvőre kerül a sor. 30eves vagyok, de én is egy köves gyűrűt kaptam, esküvőre választunk együtt.
2018. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Én is úgy gondolom, hogy a karikagyűrű az eljegyzési gyűrű, a köves csak egy sima kis meglepi "ajcsi", de ha ti komolyan össze akartok házasodni jövő szeptemberben, akkor koncentráljatok inkább erre, és ne a megjegyzésekre.
2018. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Többféle eljegyzési hagyomány van, ti az amerikai típusút csináltátok, a szüleid meg a magyart ismerik. Olvass utána, hányféle eljegyzési szokás van, ezek keverednek is, ezért van ez a sok félreértés.
2018. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem szeretem a gyűrűket, mondtam a páromnak, hogy majd gyűrű nélkül kérjen meg. Azt mondta, hülye vagyok, lesz gyűrű :) Oda akarok csak kilyukadni, hogy tök mindegy, hogyan/milyen gyűrűt adsz - megkérdeted a kezét, tehát jegyesek vagytok.
2018. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
lollypop93-al értek egyet. A családodnak meg ahhoz sem lenne köze, ha ebay-ről rendelnétek 200 Ft-ért karikagyűrűt.
2018. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mégis mi a francnak számítana? Ha gyűrű nélkül kérdezed meg,és igent mond,az is annak számít. Vaskalapos hülyékből áll a családod. Nehogy bevond őket a szervezésbe majd,mert jönni fog a "feltétlen kell templomi esküvő is" "miazhogyilyenaruhaeznemigazimenyasszonyiruha" "régen másképp csináltuk ezeket" "miértilyenadekorációszerintemegyhupililasokkaljobblenne" stb. Mérgező az ilyen család.
2018. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Még ha semmilyen gyűrűt nem vettél volna, akkor is számíthatna "igazinak" az eljegyzésed.

A családod gyökér, tojd le hogy mi kínjuk van. Az ő kezüket kérted meg? Nem. Akkor tartsák meg maguknak a véleményüket.

2018. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, a családod le van maradva egy körrel.

Ma már eljegyzési gyűrűvel (lánykérő gyűrűnek is mondják), szóval köves, gyémánt, na azzal kéri meg a lány kezét a férfi.

A karikagyűrűket pedig már együtt választják ki, és legtöbbször az esküvőn kerül a kézre először.

Te tudod jól.

2018. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!