Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan adjam mégvilágosabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam mégvilágosabban a tudtára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A pàrommal most lesz 6 és fél éve, hogy együtt vagyunk, én 24 ő 25, 2 éve élünk együtt.

Már régóta mondja, hogy én leszek a felesége, stb, célpzgatott rá, hogy meg fog kérni hamarosan. 1 hónap mulva lesz a szülinapom,mostanában olyan titokzatosan viselkedik, tegnap reggel elsietett valahova, hogy "dolga van", nem mondta el h mi, pedig mindent elszoktunk mondani egymásnak, mikor hazajött akkor meg simogatta a kezem, az ujjam , és itt kezdett el gyanús lenni a dolog.

Szüleimhez átmentem délután és anyum laptopjáról átküldtem magamnak egy képet, és láttam h a barátom írta neki, hogy akar vele beszélni de én ne tudjak róla s felhívta anyumat.

Én a barátomnak többször is mondtam, hogy én egyáltalán nem szeretném ha a családom előtt kérné meg bárki is a kezem, mert egyszerüen nem tudom, nem tudnám úgy átélni a pillanatot, egyszerüen kényelmetlen lenne (voltak a családban viharos időszakok).

A születésnapomon átszoktunk menni a családomhoz, mint ahogy idén is úgy lesz, de remélem nem ott akarja megkérni a kezem, ha egyáltalán ezt tervezi.

Hogy adjam ezt még finomabban a tudtára, hogy ne is jöjjön rá h sejtek valamit meg ne is legyen sértődés belőle?

Lehet túlgondolom aztán nem is erről van szó, de gyanús.

Köszi.


2023. márc. 19. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Most akkor ajándekba adná neked magát és nem téged kérne meg?
2023. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond el anyukádnak, hogy te ezt nem szeretnéd. Szóval ha szervezkedik vele a párod, akkor el tudja utasítani.
2023. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nagyon túl van hájpolva ez a lánykérés dolog, úgy általában.

De ha ennyire fontos, hogy hogyan húzza az ujjadra azt a nyamvadt karikát, akkor szerintem is anyukáddal beszélj. Te is mondd meg neki, hogy ne mondja el a párodnak, hogy tudsz róla, de inkább otthon kérje meg a kezed.

Bár ha már úgysem sikerült neki meglepetést okoznia, akkor már úgyis teljesen mindegy, hogy hogyan kéri meg a kezed, mert nem lesz akkora varázsa.

2023. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Azért ezzel nem árt óvatosnak lenni. 100 lány írt már hasonló sztorit a gyakorira, majd később kiderült, hogy a pasi nemhogy akkor nem tervezte a lánykérést, amikor a lány gondolta, hanem egyáltalán nem...
2023. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem kombinálsz. Születésnapod lesz, ezért tegnap reggel elment ajándékot venni és egyeztetett anyukáddal, hogy ki mit vesz és hogy ki menjen a tortáért.

De ha megkér, akkor dönts okosan és sok boldogságot! :D

2023. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kombinálsz. Nem fogja megkérni a kezedet a születésnapodon a családod előtt, hiszen mondtad neki, hogy már a gondolattól is herótod van:

"Én a barátomnak többször is mondtam, hogy én egyáltalán nem szeretném ha a családom előtt kérné meg bárki is a kezem"

Nem tartom valószínűnek, hogy egy ilyet elfelejt, főleg, hogy már többször mondtad neki.

2023. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mostmár biztos h lesz lánykérés és a szülinapomon, de remélem tényleg nem a család előtt.
2023. márc. 23. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nahát micsoda meglepetés! Azért előtte gyakorold be a meglepődést.
2023. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves, hogy így észben tartotta, hogy a lánykérést melyik időpontban, melyik helyen és milyen körülmények között NEM szeretnéd, majd valószínűleg pont úgy tervezi- ahogy NEM szeretnéd. Jesszus! 😅

Nem lehet, hogy inkább csak arról van szó, hogy mivel többen írták, hogy csak kombinálsz, azért is azt állítod, hogy tuti? Csak mert, ha valóban igaz, az akkor nagyon para és fura a pasid...

2023. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!