Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A férfi hogyan kéri meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi hogyan kéri meg apósától a lány kezét?

Figyelt kérdés

Lassan eljegyzés lesz a párommal és úgy döntöttünk, hogy ő édesapámtól is megszeretné kérni a kezem (persze előtte tőlem kettesben). A kérdés az, hogy ilyenkor mi a szokás?Mit mond a férfi az apósnak?

Ti hogyan csináltátok ezt?


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2010. okt. 8. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

- De aranyos! Megtarthatom? :D


[link]

2010. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves válaszoló!:D Ez tetszik lehet bevetjük!!:D

A google már eszembe se jutott csak az a baj, hogy ezek versek...nincs sima valami tipikus mondat és valami mozdulat lánykéréskor? Én ilyenekre gondolok.

2010. okt. 8. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs erre előírt formula... nincs erre hagyomány. Szerintem nagyon sok romantikus film foglalkozik ezzel is... miért nem néztek meg párat? :) ez még esti programnak sem rossz.

Az én párom közölte, hogy szeretne elkérni valamit.. de nem kölcsönbe... mert nagyon megtetszett neki, megszerette. Apu csak hümmögött, hogy hát persze... aztán a vigyorunkból persze már megértette :)

2010. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó!:D tetszik tényleg lehet ezt fogjuk mi is csinálni. Ez olyan fiatalos és mégsem olyan érdekfeszítően komoly!:D
2010. okt. 8. 11:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na nálunk igen komoly volt.

Én közöltem apuval, hogy a párom el akar venni feleségül, ő erre alig kapott levegőt, majd közölte, hogy "de még nem is volt lánykérés". Nekünk gőzünk nem volt, mi akar ez lenni, mert azt hittük, hogy az hogy én igent mondtam, az elég.

Úgyhogy párom fogta magát, felöltözött öltönybe, eljött hozzánk, úgy, hogy fogalma sem volt, mi lesz most. Nekem sem.

Aztán apu nagy komolyan feltette a kérdéseit, miszerint miből gondolja a megélhetésünket fedezni, a lakáskérdés hogy alakul, mikor tervezünk gyereket, aztán engedélyt adott arra, hogy a férjem elvegyen engem, azzal a kikötéssel, hogy amíg lediplomázok, addig nem lesz gyerek. Nagyon féltette a tanulmányaimat! Úgyhogy megnyugtatásul neki kitüntetéssel diplomáztam, gyerek nélkül.

2010. okt. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Az eléggé komoly lehetett tényleg:o. Nálunk csak simán elmondtuk, hogy ezt szeretnénk, majd mostanság lesz lánykérés és kérdeztük aput, hogy szeretné-e ha megkérné a párom tőle is a kezem..azt mondta ránk bízza, döntsük el hogyan szeretnénk:)

Apukádtól a párod helyében nagyon megijedtem volna:D

2010. okt. 11. 11:33
 7/10 A kérdező kommentje:
És azt kifelejtettem, hogy nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!:)
2010. okt. 11. 11:33
 8/10 anonim ***** válasza:
00:41 Te is a házasságba menekültél otthonról,valószinű.
2010. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Éppen nem. Nagyon rendes apukám volt (már meghalt), de nagyon féltett. Ennek ellenére nem állta útját a terveinknek. Ő régi vágású ember volt, idén lenne 85 éves. Anyukám akkor már nem élt.Úgy érezhette, ő az egyedüli felelős az én további sorsomért. Én meg nem akartam hogy bármi oka legyen lelkiismeretfurdalásra, vagy bármilyen aggódásra. Ha azt látja, hogy jól megvagyunk, jól tanulok, nyugodt lehet. Az is volt. Én meg boldog a szerelmemmel.
2010. okt. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fogadd őszinte részvétemet mindkét szülőd miatt, kedves utolsó hozzászólóm!:/
2010. okt. 20. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!