Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után jegyzett el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jegyzett el a párod ha már elvált? Meddig érdemes várni? Én még nem voltam házas.

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Az elején kell érdeklődni, hogy akar-e házasságot, ha azt mondja, hogy igen, akkor ha 4-5 év után se jegyezne el, akkor már nem is fog, csak ígérget össze-vissza.
2023. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Előbb azt lenne érdemes letisztázni, hogy van e az illetőben szándék arra hogy valaha is újra házasodjon?!

Ugyanis sok elvált ember nem is hajlandó újra házasodni (rossz tapasztalatok, anyagiak miatt).

Igen, sajnos van egy réteg aki még hiteget hogy fog, de sosem teszi meg.

Ezt a kérdést kell letisztázni, ha kell kitűzni egy időpontot, mert különben évtizedekig is lehet várni feleslegesen, ha nincs egy meghatározott intervallum (pl: 2-3 év) amíg szintet léptek.

2023. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta a párom hogy szeretne
2023. aug. 15. 10:29
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
És mióta vagytok együtt?
2023. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Jajj, 21 évesen nincs jobb dolgod, mint hetente erről kiírni egy kérdést??
2023. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Meddig érdemes várni? Szerintem az összeköltözés után minimum 1 évet.
2023. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem az eljegyzés a fontos, hanem a házasság. Fújhatod az eljegyzést, ha utána nem vesz el. Az a gyűrű semmire nem kötelez, az csak arra jó, hogy az ismerőseidnek mutogathasd. Aztán majd azt fogják kérdezgetni, hogy na, mikor lesz az esküvő?
2023. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Én tegnap lettem eljegyezve. Kereken azelőtt 2 éve volt az első randink. Szerintem így volt a legideálisabb.

27N 35F

2023. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Februarban volt a valas az anyagiak miatt. De aprilisban hazasodtunk, akkor voltunk egyutt 3 eve. Igy konkret eljegyzes nem volt, nekem a hazassag volt a lenyeg.
2023. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tíz év.
2023. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!