Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnantól számítanátok az időt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnantól számítanátok az időt?

Figyelt kérdés
Ha van egy konkrét elképzelésetek, hogy a megfelelő személlyel X-Y hónapon / éven belül képesek lennétek az eljegyzésre / házasodásra és mondjuk az első találkozótok után 2-3 hónappal jöttetek össze, akkor a megismerkedésetektől vagy a kapcsolat kezdetétől számítanátok az X-Y időszakot?
2023. szept. 14. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

onnantól, amikortól összejöttetek (egy pár vagytok)

hozzáteszem, eljegyezést-házasságot általában olyan időtávlatban szokás meglépni, ahol a hónapokat már nem tartod számon, csak az éveket.

2023. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Krisztus születésétől.
2023. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem időben kell mérni az ilyesmit.


Megvan a bizalom, a közös jövőkép, az életetek működik együtt? Hány évesek vagytok, hogy álltok anyagilag?


De ha mindenképp ilyen tól-ig számot szeretnél, szerintem ideális körülmények közt 30 alatt ez nekem 5 év, 30 felett 3.


Huszonévesként másféle kapcsolatai vannak az embernek, meg éretlenebbek is.


De természetesen vannak más tényezők is, ha jön a baba, akkor lehet korábban kénytelenek, ha nincs pénz az esküvőre, akkor lehet későbbre lesz tolva.


Az ember szerintem érzi ezt, hogy mikor van az a pont, hogy biztos kettejükben, és úgy döntenek belevágnak.

2023. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Mikortól összeköltöztünk.
2023. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Nekem ezek vannak:


Összeköltözéstől számítva minimum 1 év az eljegyzés


Valamikor 25-30 korom közt lenne ideális.


Maximum nincs, így 22 évesen, úgy, hogy az első pont szinte ki van pipálva nem nagyon gondolkodtam ezen.

2023. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Mi a kapcsolatunk kezdetét az első randitól számoljuk, ( még boldog sokadik hónapot is szoktunk kívánni egymásnak minden 5.- én😊) ehhez képest fél év múlva volt eljegyzés, 1 évvel később házasság:)
2023. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!