Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » FÉRFIAK, milyen az a nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK, milyen az a nő, aki nektek a "feleség alapanyag" kategória?

Figyelt kérdés
A szó legjobb értelmében véve, milyen az a nő külsőleg és stílusban, azaz megjelenésben, aki feleségnek való, azaz nem csak villogni vele, hogy milyen fullos csajom van, meg nem csak titokban dugogatni, hanem felvállalva, hogy igen, ez egy korrekt, mindenre (feleség, anya, társ, szexháziállat,...)is megfelelő nő. Mint kocsikban egy prémium kombi, ami jól pakolható, gyors, erős, minőségi 4X4-es,...

nov. 29. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Szexháziállat... na aki ilyet mond, az pl nem jó férj alapanyag.
nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
99%
Férfiak nem szexháziállatnak tartják a feleségüket.
nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1. Ja, azért sipítozik sok nő, hogy a férje nem dugja vagy ha igen, csak maszatol? >:)
nov. 29. 13:30
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Milyen alapanyagról beszélsz? A nők is emberek (bár ezt egykét incel úgyis lepontozza.), akármilyen hihetetlen, nem járunk extrákkal. Feleség vagyok. Nekem is vannak hibáim, jó tulajdonságaim, mint a férjemnek is. Erőnkön felül mindketten megpróbáljuk egymást boldoggá tenni az élet minden területén. Nagyon el vagy tévedve, ha az embereket úgy méred, mintha autószalonban lennél. A legdögösebb legidealizáltabb tyúk is reggel büdöset alkot a wc-n és vannak jellembeli hibái.
nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

3, ez hogy jön össze, te drága? Aki kielégítő szexuális életet akar, az neked egyenlő azzal, hogy szexháziállat akar lenni?


Megint te vagy ezekkel a ratyi szmájlikkal.

nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Muszáj is baromságokat kérdezni? Feleségnél pont, hogy fontos a belső, aztán meg se említed.
nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Párkapcsolatnál a személyiség a legfontosabb tényező (azért persze minden más is klappoljon) és az érzések. A szerelem meg nem működik "lista" alapján, vagy jön, vagy nem.
nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Nálam az volt az alap, hogy vallásos legyen, és buta, és rajongjon értem, valószínűleg durván nárcisztikus vagyok. Ezen kívül szeresse adni is de főleg kapni az orált, és hogy ne legyen baja azzal, ha nyalás után szájon csókolom, vagy dugás után a szájába teszem.
nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

“feleség, anya, társ, szexháziállat”


Innen nem is olvastam tovább, te alember.


34 F

nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Nahát csajok, a mai "Milyen tárgyak vagyunk?" műsor Autó epizódját láthattuk.
nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!