Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok sokszor készítene hagyományos magyar ételeket kicsit másképpen átalakítva és minőségi alapanyagokból elkészítve?

Figyelt kérdés

Gondolok például:

-Lecsó

-Gombapörkölt

-Paprikás krumpli

-Rakott krumpli

-Krumplis és káposztás tészta


2018. okt. 13. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha az átalakítás nem azt jelenti, hogy tofuból készíti a pörköltet, akkor semmi baj :D
2018. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha finom lesz és nem nutellás lecsóra gondolsz akkor nem :D
2018. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most gondolkodok, hogy lehet egy lecsó minőségi alapanyagokból készíteni... 🤔

Talán bio zöldségek?

És a gombapörkölt?


Na mindegy. Nekem jó a hagyományos is.

2018. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezzem, hogy férfi vagy nő vagy, vagy általánosítsak, hogy melyik nem fosik, hogy mivel fogja etetni a másik felnőttet?
2018. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Minőségi alapanyag úgy lehet, hogy nem a tescos kolbászt és nem a legolcsóbb 100 forintos tarhonyát tesszük például a lecsóba, sőt inkább padlizsán és cukkini kerül bele.
2018. okt. 13. 13:46
 6/11 anonim ***** válasza:

És a padlizsán és cukkininél, hogy méred, hogy minőségi? Megnézed melyik nem szennyezet vegyszerrel? Abból is biót választasz?


Nekem most a lecsó csak a paprika-hagyma-paradicsom triumvirátus volt lelkiszemeim előtt. Kolbászt meg tarhonyát még sosem raktam bele. Viszont tojást az igen.


Bár a kolbásszal semmi bajom nincs, nagyon jó fűszernek tartom. 1-2 karikával isteni pl. a pöri, székelykáposzta...stb

Szerintem a főzésnek a képzelet szab határt, ezt szeretem a folyamatba. De a magyar konyha alapanyagait is fel lehet használni ésszerűen, és egészséges finom kaját kapsz eredményül. Érdemes a pároddal megkóstoltatni a főztöd és kiderül, hogy bejön-e neki vagy sem.

2018. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

A magyar konyha egy nagy szar, kb arról szól, hogyan lehet a legolcsóbban/gyorsabban kaját csinálni abból ami van.


Lecsó: Csomó zöldség összefőzve

Túrós csusza: Tészta tejföllel és túróval (WÁÓÓÓÓÓÓ)

Szilvás gombóc: Főtt krumpli és szilvalekvár


A zsírban tocsogó legsatnyább húsokról meg ne is beszéljünk. Szóval leginkább annak örülnék ha nem is csinálna.

2018. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nem örülnék neki és nem is szoktam, örülni, ha a párom hasonló dolgot csinál.

Nekem a minőségi alapanyag az, amit tanyákon szerzek be.

2018. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Férfi léttemre nagyon jól főzök. Szeretem a hagyományos magyar ételeket elkészíteni és enni is.

Nagyon nem örülnék neki ha rajtam kisérleteznél. A hagyományos ételt hagyományos módon kell elkészíteni, a legtöbbször a legegyszerűbb módon. Persze a minőségi alapanyag is fontos.


Ha variálsz az ételeken akkor az már nem hagyományos.

2018. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közül egyik sem csak magyaros íz.

Hagyma, paradicsom, paprika és az egyéb alapanyagok is sok európai országban felhasználásra kerülnek.

2018. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!