Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szakítás és lány kérés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás és lány kérés?

Figyelt kérdés
Szakítás hat hónapig semmi. De ez aladt az időladt csak jobban tudatosult h mennyire szeretem és fontos. Most Decemberben meg szeretném kérni a kezét. Igaz nem tudom h ő mit érez . Belűl úgy érzem még szeret.
dec. 2. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul érzed.
dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve szakítottatok, azóta nem beszéltetek és most hirtelen megkéred? Nem őt szereted, csak magányos vagy és elfogott a nosztalgia.
dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Újra beszélünk és akkor tök jól el vagyunk.
dec. 2. 17:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A tök jól elvagyunk meg a hozzámennék feleségül között nálam nagy a különbség.

Sajnos ilyenkor sokszor az van, hogy a távolság és az idő szépít, és nem őt szereted konkrétan, hanem egy emléket, amiből csak a szép marad meg. Okkal szakítottatok, amit ha nem tudtatok megoldani, akkor felmerül, hogy lehettek-e még boldogok? De ha fontolgatod is az újrakezdést, lehet, hogy gyűrűvel bekezdeni erős.

dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is lapozgass egy helyesírási szótárt. Aztán engedd el ezt a lánykérést. Hagyd alakulni a dolgokat. Nem hiszem, hogy ez a lány lesz az igazi.
dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A tök jól elvagytok mit jelent? Néha küld egy üzit? Vagy heti kétszer együtt ebédeltek? Ha már összeköltöztetek fél éve, utána érdemes ezt meglépni.
dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Barneynak bejött
dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ő nem egy érzelgős tipus. Nehezen mondja ki inkább kimutatja az érzéseit. Meg olyanokat mond h őt nem lehet szeretni. Én szoktam keresni őt és akkor telon is szoktunk beszélgetni. És mindig mondja vigyázak magamra meg hasonlók. Ha valaki nem érdekel nem kedvelem stb. Nem megyek bele a taliba kerek perec meg mondom hagyon békén. Gyűrűt ajándéként odaadnám plusz egy levél hozzá. Igy nem egyből kéne válaszolnia ha nem kapna időt bőven h végig gondolja. Ezzel is tudatva mennyire fontos nekem és komolyan gondolom.
dec. 3. 08:06
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Én körbe is röhögnélek, ha szakítanál, aztán félév múlva kitalálnád, hogy elveszel :D


Bár a szakítás nekem végleges, nem összejárós, dumálós dolog.

dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó az ilyen meglepetés. Legyetek együtt sokat, és majd később beszéljétek meg, ki mit érez és mit szeretne.
dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!