Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnöm szakítot 1hete, pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm szakítot 1hete, pár napja irt hogy, sokat gondol rám annak elenére hogy nem keres és hiv és reméli jól vagyok, szakítás után abba egyeztünk meg hogy barátok maradunk, ti erre mit írná tok válaszul? Egyáltalán válaszolnátok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem valaszolnek sőt nem tartanám a kapcsolatot vele semmilyen módon, vagyis tiltás.
2023. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából véve rájött arra, hogy inkább barátságot tud csak veled elképzelni, de nem akar elveszíteni sem . Rajtad múlik, hogy érzelmileg képes vagy e- másképp tekinteni rá, mint lehetséges személy kapcsolatra
2023. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Barátság....aha....
2023. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem akar elvesziteni ahogy irod, de kontakt sincs köztünk így, én tudnék rá barátként tekinteni, de most ha havi 1x találkozunk, vagy párszor beszelunk annak mi értelme az milyen baratsag, szerintem csak érdek.
2023. szept. 3. 14:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4

És mégis milyen érdeke fűződik hozzá, hogy tartsa veled a kapcsolatot? :)


Én is éreztem már így. Képtelenek voltunk folytatni a kapcsolatot, de elviselhetetlen volt a gondolat, hogy egyszerűen csak idegenek legyünk egymás számára és teljesen szem elől tévesszük a másikat. Semmilyen érdekem nem fűződött ahhoz, hogy tartsuk a kapcsolatot, és mivel a srác nem akarta, természetesen tiszteletben tartottam. Miután ezt kifejezte, soha nem írtam rá, nem kerestem, nem lájkoltam a képeit...


De nem hasznonlesésről volt szó, hanem egy emberi kötelékről, amit nem akartam volna elengedni.

2023. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Ebből sajnos nem lesz olyan minőségű barátság soha, mint amit az emberek barátságnak neveznek. Ilyenkor arra megy ki a játék, hogy ne teljesen veszítse el egymást a 2 fél. Lehet ilyenekkel szórakozni, de csak elnyúlik a gyász folyamat. Akarsz erre érzelmileg éveket pazarolni?
2023. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég intelligensnek kell lenni egy baratsagot fenntartani az exel.

Kevesen képesek rá.

2023. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
#7 Köze nincs az intelligenciához...de értjük, önigazolásnak jó volt ideírni.
2023. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8

Dehogynincs köze... Általában az intelligens, magas EQ-jú emberek maranbak jóban az exükkel, mert többnyire az ő esetükben szokott normális, kulturált keretek közt véget érni a kapcsolat.


(Ja és nem a 7-es voltam.)

2023. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
Őszintén szólva, telibesz...nám az üzenetetét! Ami először az eszembe jut erről, hogy megijedt, hogy mégse talál olyan gyorsan mást/akkora marhát, mint te és nyitva akarja hagyni a kaput, nyilván azért, hogy ha úgy alakul, visszaédesgessen. Ameddig megint eszébe nem jut, hogy jobbat akar. Ne szórakozzon már az érezelmeiddel, ő szakított, akkor lépjen tovább, és téged is hagyjon továbblépni. Ott, ahol egyik a másikat elhagyja, nincs helye barátkozásnak, mert az elhagyott és az elhagyó nincs egy szinten érzelmileg!
2023. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!