Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek készül valamire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chii39764 kérdése:

Szerintetek készül valamire?

Figyelt kérdés
Van egy elég friss kapcsolatom, jövő hét szombaton leszünk mindössze egy hónaposak. Az egész kapcsolat gyorsan alakult, mert annyira megvan a kezdetektől fogva a közös hang, mintha már vagy 15 éve ismernénk egymást. Így konkrétan a "lakva ismerkszik" az ember elv alapján mi össze is költöztünk. (Illetve ő hozzám, mert mozgáskorlátozottként ápolásra szorulok) Az éjszaka folyamán felkeltem elvégezni egyedül a kisdolgomat és gondoltam rápillantok a telefonomra, hogy mennyi az idő meg megnézem, hogy miután elaludtam írt-e még nekem valaki. A megnyitott alkalmazások között azonban ott volt megnyitva a böngésző ablak különböző eljegyzési gyűrűkkel. Úgy érzem, hogy Ő a lelkem másik fele, ő is ugyanolyan álmodozó típus, mint én, úgyhogy lehet, hogy csak a jövőn gondolkodott. Mikor még csak üzenetben csevegtünk, azt mondta nekem, hogy ő olyan fajta hősszerelmes ember, hogy nagyon vissza kell fognia magát, hogy ne essen túlzásba. Lehet én gondolom túl, de mi van, ha máris a fejébe vette, hogy meg akar kérni?F(34) N(21)

dec. 9. 07:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%

🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨

Aki egy pár nap ismeretség után megkéri a kezed, az NEM szerelmes, hanem magához akar kötni. Naiv vagy, ha ezt nem látod. Óriási red flag.

dec. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus....🙈
dec. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon naiv vagy.
dec. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
7%
És ha nekik működik, miért ne lehetne kivétel ha ők lennének azok akiknek az a jó ha nem várnak ezekkel mert attól nem lesz jobb vagy rosszabb
dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

3 hét után eljegyzés nagyon nagy felelőtlenség lenne mindkettőtök részéről. A hormonok túltengése nem garantálja a holtodiglant. És jelenleg még csak ez a fázis zajlik. Ne a mesékben élj, azok nem a valóság. És arra nem lehet alapozni, mert millióból egyszer bejön.

34 évesen meg már benne van a korban, lehet ezért akar ennyire sietni. És ilyen embert sem lehet komolyan venni, aki nem a korban hozzáillőekkel próbálkozik. Lehet ezen megsértődni, de csak kevés esetben működik hosszabb távon. De ha valaki nem hajlandó gondolkozni is, és csak kizárólag a szerencsére alapoz, az jóval többször megszívja, mint nem.

dec. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

"össze is költöztünk. (Illetve ő hozzám"


Okos a csávó, te meg fiatal és naiv, kiszolgáltatott helyzetben.


Ennek csúnya vége lesz a lovebombingvagymi után.

dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%

#4

Az ilyen naiv, álmodozó emberek szívják meg mindig a legjobban. És hogy tudnak jajgatni, amikor kiderül a valóság.....🤦‍♀️

dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézne eljegyzési gyűrűket a te telefonodon? 😄
dec. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy túlspiláztam a dolgot, ő csak szimplán nem tudott aludni és azért nézegette a gyűrűket. Ha meg is fog kérni valamikor az még bőven a jövő zenéje, mert ő sem olyan felelőtlen hülye, hogy durr bele a lecsóba úgy, hogy alig ismerjük egymást.
dec. 9. 08:07
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

"ő sem olyan felelőtlen hülye, hogy durr bele a lecsóba úgy, hogy alig ismerjük egymást."


De már bekuckózott hozzád. Azért ez sem semmi.

dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!