Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eltűnt az egyetlen gyűrű amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt az egyetlen gyűrű amit hordok, szerintetek készül valamire?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanoda teszem és már vagy egy hete nem találom. Tegnap szóvá tettem, hogy nincs meg, kíváncsi leszek, hogy ma hirtelen előkerül-e... Másfél éve vagyunk együtt, fél éve élünk együtt :) Ja, és Ő 32, én meg 25.
2013. máj. 21. 14:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy letetted a szokott helyre? Amúgy lehetséges, barátnőmnek 1 és után kérte meg a párja a kezét, most lesz nyáron az esküvőjük, de azért ne éld bele magad :)
2013. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért venné el a régi gyűrűd? Hogy esetleg újat vegyen, eljegyzésit, és ehhez kellett a méret? Hát, akkor már előkerült volna egy hét alatt szerintem. De reméljük hogy ez történt, és nem ellopta, vagy beadta az új árába.
2013. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
:))) Felőlem beadhatja... :) Nem élem bele magam, csak tök furcsa. Igen, mindig ugyanoda teszem.
2013. máj. 21. 14:44
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De ne éld bele magad. Amúgy meg én is pont erre gondolnék, amire Te. Ha igen, akkor IGEN!
2013. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
reméljük nem a zaciba köt ki :DDD
2013. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is eltűnt pár napja...aztán megtaláltam a szennyes tartóban, mikor mosáshoz készültem :D

Amúgy azt hittem, hogy a gyűrű készül-e valamire, hogy eltűnt... :D

2013. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Még az is lehet, hogy ilyen sumák gyűrű :))))
2013. máj. 21. 15:10
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsállanám, hogy egy hétig miért tartaná magánál, hisz ha el is vinné egy ékszerüzletbe, hogy annak a mérete alapján csináltasson/vegyen eljegyzési gyűrűt, arra elég lenne egy, legfeljebb 2 nap.
2013. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt én is furcsállnám, hogy miért ilyen hosszú időre tűnik el a gyűrű. Ha a párom csinálná, akkor biztos vagyok benne, hogy elcsenné, elvinné egy, maximum két napra, majd letenné valami olyan helyre, ami nem a megszokott.

Mert ugyebár az fura, hogy már nyolcszor megnéztem ott, ahova szoktam rakni, majd hirtelen ott terem. Szóval valahova máshova rakja..


Egyébként elképzelhető. Vagytok annyira idősek, hogy ne lehessen korainak mondani, így lehet készül valamire a barátod. :)

2013. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy szétszórt alkat, akkor lehet, hogy készül valamire :) ha az én gyűrűm tűnne el én magamra gyanakodnék, hogy rossz helyre pakoltam :D
2013. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!