Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek készül valamire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chii39764 kérdése:

Szerintetek készül valamire?

Figyelt kérdés
Van egy elég friss kapcsolatom, jövő hét szombaton leszünk mindössze egy hónaposak. Az egész kapcsolat gyorsan alakult, mert annyira megvan a kezdetektől fogva a közös hang, mintha már vagy 15 éve ismernénk egymást. Így konkrétan a "lakva ismerkszik" az ember elv alapján mi össze is költöztünk. (Illetve ő hozzám, mert mozgáskorlátozottként ápolásra szorulok) Az éjszaka folyamán felkeltem elvégezni egyedül a kisdolgomat és gondoltam rápillantok a telefonomra, hogy mennyi az idő meg megnézem, hogy miután elaludtam írt-e még nekem valaki. A megnyitott alkalmazások között azonban ott volt megnyitva a böngésző ablak különböző eljegyzési gyűrűkkel. Úgy érzem, hogy Ő a lelkem másik fele, ő is ugyanolyan álmodozó típus, mint én, úgyhogy lehet, hogy csak a jövőn gondolkodott. Mikor még csak üzenetben csevegtünk, azt mondta nekem, hogy ő olyan fajta hősszerelmes ember, hogy nagyon vissza kell fognia magát, hogy ne essen túlzásba. Lehet én gondolom túl, de mi van, ha máris a fejébe vette, hogy meg akar kérni?F(34) N(21)

dec. 9. 07:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

"De már bekuckózott hozzád. Azért ez sem semmi."

Ha nem volt saját lakása, akkor ebben a téli időszakban jól jött neki. A pasik is tudnak ám élősködni másokon nem csak a nők.

dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Én is rengeteget őrlődök ezen, hogy ez most így alakult és nem-e csináltam nagyon hülyeséget, de boldog vagyok. Lehet még nem bújt ki a szög a zsákból, én is alig hiszem el, hogy ez valódi. A rengeteg csalódás után, ami a pasizás miatt ért, ő konkrétan egy áldás mellém az önzetlenségével.🤷‍♀️
dec. 9. 08:20
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg kérdező, jelenleg. Aztán majd kiderül az a fene nagy "önzetlensége" mennyire valódi.
dec. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
És szó sincs itt élősködésről. Amit az exeim meg mertek engedni maguknak, na az az élősködés! Ő nem várja el, hogy ki legyen nyalva a feneke, hogy mi tartsuk el őt. Tudja és látja nagyon jól, hogy milyen helyzetben van a családom mióta engem baleset ért és tolószékes lettem és nem kihasznál minket, hanem ahol csak teheti és tud, segíti édesanyámat és engem is mindenben.
dec. 9. 08:26
 15/35 anonim ***** válasza:
#11: Tudom.
dec. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
A beetetési időszak ilyen. Térjünk vissza majd 1 év múlva ide, hogy hős lovagunk legalább addig bírta-e.
dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te vagy a tolószékes lány, aki írt már ide. Tudod, az exeid is így kezdték... Ők hol vannak most?

És pont azért a te telefonodon nézett eljegyzési gyűrűket, hogy azt hidd, amit hittél. Ha te nem tudsz aludni, te se a vasúti menetrendet olvasgatod, csak mert unatkozol. Hiszen nem érdekel.

Legyél óvatosabb, sokkal óvatosabb, mint eddig. Ha valaki betelepszik hozzád, akkor se egyszerű kirakni. De ha összeházasodtok, onnantól még nehezebb. Főleg, ha te fizikailag is függsz tőle, mert segít ellátni.

dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
17%

Na azert alljunk mar meg egy szora..nem lehet csak ugy kijelenteni lattatlanban, hogy eloskodne rajta.


Nekem az a kerdesem, hogy az osszekoltozest o szerette volna vagy te ajanlottad fel vagy esetleg kozosen beszeltetem meg? Azert kerdezem, mert en no vagyok es hozzam koltozott a parom, viszont neki en ajanlottam fel, nem o akart jonni.


De egyebkent ha apolasra szorulsz es felajanlotta h segit neked mindenben akkor igenis megerdemli , hogy ott lakjon veled. Nekem a valaszok kicsit azt tukrozi, h milyen jo ennek a faszinak, o ment hozza lakni. Kicsit irigy szagu az egesz.


Legtobb ferfi ott h megtudja h egy no mozgaskorlatozott lelep.

dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez az, hogy a pasi belekezd egy olyan kapcsolatba, ahol a lány sokkal tapasztalatlanabb, naiv, élethelyzetéből adódóan nagyon kiszolgáltatott. Egyből oda is költözik. Megy a lovebombing. "Véletlenül" a csaj mobilján nézeget eljegyzési gyűrűket, és nyitva is hagyja... Ez kicsit se gyanús? Őszintén szólva irigyli a fene. Csak nekem már így olvasva is szól a fejemben a sziréna, hogy itt valami nem stimmel, mi lehet a háttérben.

Kimondom, bunkó leszek, bevállalom: mi vonz ennyire egy férfit egy rokkant, ápolásra szoruló fiatal lányban? Pont az, hogy rendkívül kiszolgáltatott!

dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Laylah ***** válasza:
11%

Akik szerint mekkora nagy red flag rövid időn belül összeköltözni, azoknak mondanám, hogy két exemmel is volt ilyen. Az egyikkel találkoztunk egyszer, összesen 2 órára, majd legközelebb akkor, mikor kiköltözött hozzám külföldre. A másiknál fordítva volt, összesen kb. egy hetet töltöttünk együtt fizikailag, még annyit sem, aztán én költöztem hozzá külföldről. Az előbbi 1, az utóbbi 5 éves kapcsolat lett. Nem ezen múlt.

Arra is van példám, hogy valaki szinte az első két hétben megkéri a barátnője kezét (engem kb. 4, az utánam lévőt 1 hónap után kért meg), de esze ágában sem volt azonnal esküvőt tervezni. Gondolom biztonságérzetet adott neki, hogy neki nem csak barátnője, hanem bizony menyasszonya van. Mi mondjuk egész hamar szétmentünk utána, de az utódommal 2-3 évig jártak "jegyben". Ha Olivérnek hívják és kispesti, akkor inkább hagyd a hapsit. :D

A kérdésre válaszolva, én is várnék azért legalább egy évet, hogy kiderüljön, milyen ember is valójában. Jelenleg csak a maszkozás, a beetetés folyik, erre nem lehet alapozni. Előbb-utóbb ki fog bukni, milyen ember is valójában. Türelem rózsát terem, illetve igazságot.

dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!