Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom furán viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom furán viselkedik, szerintetek készül valamire?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, 1 éve költöztünk össze. Karácsony óta észrevettem, hogy a párom furán viselkedik.

Imádom Németországot, ő meg sose szerette, erre hirtelen mindenáron Berlinbe akar utazni Valentin-nap környékén. Teljesen ő akarja szervezni az utat.

Állandóan szentimentális, minden nap küld egy szerelmes üzenetet és szex közben is folyamatosan rólam beszél. Megkérdezte, hogy szeretném-e, hogy a leendő gyerekeimnek kék szeme legyen (neki az van), aztán még a válaszom előtt mondta, hogy "á ne törődj velem, csak fáradt vagyok". Tegnap meg rajtakaptam, hogy a sminkes cuccaim között turkál, szerintem nem tudta hol vannak az ékszerek.

Most én őrültem meg vagy szerintetek is lehet, hogy el akar jegyezni? Nagyon izgulok, olyan jó lenne!

Bocs a hosszú szövegért.

25N, 28F



2017. jan. 25. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Vagy csak Berlinbe fogják pont akkor tartani a transzneműek transzvesztiták találkozóját és azért van annyira feldobva.
2017. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen
2017. jan. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ne feszülj rá azért annyira, hogy tuti megkér, mert akkor lehet, hogy nagyot puffansz majd... de sok szerencsét.
2017. jan. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Lehet csak megcsalt és bűntudata van...

Most komolyan! Mi honnan turjuk? Majd kiderül!

2017. jan. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy arra készül ,de szerintem próbáld ezt addig kiverni a fejedbol, sokkal jobb lesz hogyha tényleg megkéri a kezed de te annyira mégsem számítottal ra:)
2017. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt verd ki a fejedbol.


Egyik ismerosoméknél majdnem szakitás lett, mert a fiu elvitte a lányt Romába, a csaj meg azt hitte (az ostoba barátnöi telibeszélték a fejét), hogy meg akarja kérni. Persze, semmi ilyesmi szándék nem volt, és köpni-nyelni nem tudott, mikor a bnö utolso este számon kérte.


Kicsit vicces volt, mikor ezt elmesélték, a srác értetlenül, a lány meg felháborodva...


Szoval szerintem ne kombinálj, csak élvezd az utat.

2017. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet, verd ki a fejedből. Ha megkér, örülsz, ha nem, akkor meg legalább nem csalódsz.

Majd írd meg azért a végét :)

2017. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazatok lehet, csak nagyon fellelkesültem. Már most nyugodtabban állok az egészhez. Egyébként ezt eleve nem gondoltam elvárásnak, ha nem érzi úgy, hogy elértünk erre a pontra, akkor valóban ne kérjen meg. Ugyanúgy fogom szeretni.

Na majd meglátjuk mit tesz... Valentin-nap után megírom mi volt :)

2017. jan. 25. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:

de tényleg írd meg és részletesen pontról pontra. :D

N25

2017. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Teljesen elfelejtettem írni ide, de a lényegre térve... Megkért!!! :D Jegyesek vagyunk! Olyan jó ezt leírni...

Már magamban elkönyveltem, hogy nem lesz semmi, szóval a korábbi megérzésem ellenére sikerült meglepnie. :D Aznap sok romantikus dolgot csináltunk, de nem mondott semmi árulkodót - szóval este a hotelben gyanútlanul készülődtem a lefekvéshez. Mikor zuhanyoztam, ő is csatlakozott, ami szintén nem volt szokatlan. Éppen a hajamat simítottam hátra az arcomból, mikor egyszer csak kibökte a semmiből, hogy "Leszel a feleségem?" Én lefagytam, ő meg a szájához kapta a kezét :D Nagyon vicces volt, egyáltalán nem így tervezte és hát nem is volt túl romantikus, hagyományos értelemben, de szép emlék lesz. Júliusban esküszünk!♡

2017. febr. 19. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!