Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jegyezted el a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jegyezted el a párod, hogy lettél eljegyezve?

Figyelt kérdés
Hogyan volt a megkérés, mi volt a válasz; milyen helyen történt; milyen napszakban, évszakban?
2010. nov. 3. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátok közt alatt... :) Nem vicc! Zsolt éppen Gézához vágott egy széket... :) Nagyon jó volt, végigsírtam... 6 év után történt... :) 1 hónapja vagyunk házasok... :D


22/L

2010. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
én sajnos elég érdekesen, valahogyan előre megéreztem,hogy az akkori párom mire készül és egyész nap menekültem előle,nehogy megkérdezze :) Nem volt gond,csak beparáztam... Végül este,mikor a gép előtt ültem elémnyomta a gyűrűt. Mondjuk amennyire sikeres volt a lánykérés,annyira volt az a későbbi kapcsolat is...
2010. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer beszélgetés közben azt mondta a párom: "Majd ha már a feleségem leszel...." Erre én: Mit mondtál?

Mire Ő: Miért nem jönnél hozzám?

én: hát ha megkérnél...

Erre elővette a gyűrűt:)))

Én meg lehidaltam.... 2 percig válaszolni sem tudtam csak tátva maradt a szám...végül persze igen-t rebegtem:)))

2010. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
20. szülinapomon,gyertyafényes romantikus vacsi után.Kapom az ajándékot,kihúzok a dísztasakból egy ülő macit,szívecskés dobozzal a kezeiben.Még ekkor sem esett le,tetszett a maci örültem neki:) Párom már rám szólt hogy nyissam ki a dobozt az a lényeg:)Először 1 kis papírka volt a tetején,egy amolyan vallomás volt benne,hogy mit jelentek neki és amivel utalt rá,hogy legyek a felesége,ekkor már kezdtem sejteni,de valahogy nem jutott el a tudatomig.Nagy nehezen kivettem a kis gyűrűs dobozt és kinyitottam,párom erre kivette a kezemből,letérdelt én meg bőgni kezdtem.Először nem is láttam-hallottam semmit,kicsit meg kellett nyugodjak,majd elmondta mennyire fontos vagyok neki és hogy lennék e az ő felesége.Hát naná hogy azonnal rávágtam az igent.Zavarában rossz kézre adta a gyűrűt,felállt és megcsókolt.Ezután esett le neki,hogy a gyűrű rossz helyen van:) Mondanom sem kell én még nagyobb zavarban voltam.Utána 1 órát sírtam még kb (a boldogságtól).Az estét átbeszélgettük,majd megnéztünk egy filmet és elaludtunk. Ez a közös albérletben történt,idén februárban. Már számítottam rá,de nem épp a szülinapomon.
2010. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hat év után, Olaszországban kérte meg a kezem egy csodaszép gyűrűvel:-)
2010. nov. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 23:43! Ez eddig a legszebb történet, amit hallottam! Főleg az a része, hogy az egész estét átbeszélgettétek, meg néztetek egy filmet és elaludtatok. Én is így tudom elképzelni majd, ha a párom megkéri a kezem. Bár én még nem szeretném, mert még csak 21 vagyok :D:D
2010. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A 6. évfordulónkon meglepett egy hosszú hétvégével.

Aznap napközben sokat aludt és ideges volt. Én nem értettem miért. Délután rászánta magát, odaállt elém, majd elmondta mennyit jelentek neki én és ez a kapcsolat és hogyan képzeli tovább.. És ahogyan ezt mondta, én egyre idegesebb lettem.. Láttam, hogy valamit dugdos a kezében, amit én zavaromban majdnem kikaptam belőle, és akkor ő elkezdett röhögni mert már nem bírta tovább akkora volt a feszültség, és újjamra húzta a gyűrűt. Eredetileg egy étteremben, naplemente és gyertyafényes vacsora mellett szerette volna megkérni a kezemet, de jól ismer, tudta, hogy idegességemben elájultam volna :)

Szóval ez így volt jó :)

Így utólag visszagondolva az a "kikapom a valamit a kezedből, hadd nézzem" nagyon vicces..

2 éve vagyunk házasok

2010. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Elég sok rossz dolog összejött itthon, úgyhogy a párom úgy döntött elvisz nyaralni Franciaországba, de teljesen meglepetés szerűen. Beültünk a kocsiba, felmentünk Pestre, ott felültünk a repülőgépre, így mellesleg egy szót sem szólt hozzám, nagyon meglepett. Vele is nagyon összevesztem, két héten keresztül csak annyit beszéltünk amennyit nagyon muszáj volt. Megérkeztünk pihentünk, nagyon gyönyörű volt az egész, sikerült úgy igazán kikapcsolódni. Akkor sem változott a kettőnk kapcsolata, egy ágyban aludtunk, együtt szerveztük a programokat, de túl sokat nem beszéltünk. Igazából akkor veszekedtünk először.


Elmentünk sétálni, és a tengerparton, naplemente közben kijelentette, hogy ő mindig kiszállt azokból a kapcsolatokból ahol valamilyen gondba ütközött. Itt nagyon megijedtem, ő elhallgatott, majdnem elsírtam magam és hirtelen nem is tudtam mit mondjak, de ő folytatta.

Azt mondta, hogy neki már nincsen mit keresnie ebben a világban, mert megtalálta azt az embert, akiért érdemes küzdeni akár egy olyan vita után is ami köztünk volt. Elmesélte, hogy régen, mikor még más lánnyal járt, gondot jelentett számára a hűség, és hitt abban, hogy az, hogy kitart valaki mellett, az nem egyenlő azzal, hogy rá sem néz más lányokkal, de mostanra valami megváltozott, mert már nem érdekli a külvilág. Azt mondta, szeretné, ha én lennék az utolsó nő az életében, hogy el akar venni feleségül. Letérdelt elém, és elő vette a gyűrűt.

Én csak annyit mondtam neki, hogy eleinte nagyon haragudtam rá azért, amiért ennyire megváltoztatott, amiért ennyire belé szerettem, hogy menekülni akartam ez elől az egész helyzet elől, mert ijesztő volt az, hogy valakihez ennyire kötődjek, aztán, amikor összevesztünk, rádöbbentem, hogyha kényszerítenének sem tudnék elmenni, mert nekem mellette kerek a világ. Én életemben először vagyok igazán szerelmes, és én életemben először szeretek valakit igazán.


Igent mondtam, három éve vagyunk együtt, az esküvőt tervezzük és még mindig nagyon szeretem.


Úristen, visszaolvasva, bocsi, hogy ezzel untattalak.

2010. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt unalmas! Ez úgy hangzik, mint az a kezdet, ami kéz a kézben elaludva ér majd véget jó sok évtized után. Mármint ez az igazi nagybetűs szerelem. :)
2010. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
olyan romantikus:)
2010. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!