Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek komoly parkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek komoly parkapcsolata van, együtt eltek de nincs gyerek es eljegyezve se vagytok?

Figyelt kérdés

Lányok, akiknek komoly parkapcsolata van, együtt eltek de nincs gyerek es eljegyezve se vagytok, hozzatoj szol a kerdes


Jóötlet e feldobni négyeves kapcsolatomat,csak azert mert a negy ev alatt egyszer sem kaptam meg azt a kényesztetest,szenvedelyt a szex közben,semmi csok.mar azt is elfelejtettem milyen az csokolozni,naponta csak szajra puszit kapok.Mas semmi.Ezenkivül,ha ezt nemveszem figyelembe,akkor minden ok köztünk,semmi baj vele mert jo,nemiszik,nemcigizik,megértö,nemharagtarto,segítökész.Dolgos,szoval igyekszik mindig nekem is meg mindenkinek a kedvébe járni es segíteni.Es mar holtponton vagyok erzelmileg es lelkileg,mert beleszerettem valaki masba,aki raadasul meg fiatalabb is nálam.En 25 leszek.ö pedig 21.Mit tegyek?


2011. máj. 12. 15:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elnezest a hibákert.
2011. máj. 12. 15:34
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy vele boldog, akkor ne erőltesd, főleg, ha egyszer sem kaptad meg azt amire vágysz.
2011. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd ki a szád és mond el neki mi az amit hiányolsz. Ha úgysem tesz ellene akkor meg nem vagy neki fontos.

26 ff

2011. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Darcy01 ***** válasza:
100%

Hát ha már beleszerettél valaki másba, az azért azt jelzi, hogy mégsem olyan jó a kapcsolatotok.

Meg kéne vele beszélned ezeket a problémákat, amiket ide is leírtál, hogy több gyengédségre, szenvedélyre vágysz. Másként nem megy, nem gondolatolvasó senki sem.

Én mindig ahhoz tartom magam, hogyha akármi apró bajom van, akkor azt igyekszem minél hamarabb megbeszélni a párommal, hogy ne fajuljon el a dolog, mint pl. a te esetedben. 4 év hosszú idő, szerintem beszélj vele.

2011. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Hajtsd el a csajt. Ha szerelmes vagy másba, nem érdemes tovább szenvedni egy ilyen kapcsolatban. A csaj toálisan biztonságban érzi magát, megszokta a dolgot. Az ilyen kihűlt kapcsolatokat nagyon de nagyon nehéz újra felmelegíteni. Én egy 3éves kapcsolatomtól szabadultam meg hasonló okok miatt tavaly nyáron. Azóta újra boldog párkapcsolatban élek, és nagyon szerelmes vagyok :)

Én 18/L a párom meg 25/F.

Szóval szerintem az sem gáz, hogy a másik lány fiatalabb. Vágj bele!!

2011. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

...


Most őszintén, olyan nehéz elmondani neki, hogy mire vágysz?


"Szívem, csókolj meg!"


Vagy egyszerűen csak kapd el és kezdeményezz te egy olyan igazi csókolozást.


Beszélgessetek szépen. Mondd el neki, mi a baj, mit szeretnél másképp, stb. . Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, nemhogy a párja...

2011. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező lány, és fiatalabb pasiba szerelmes.


Bár ez mellékes.

Nem gondolod, hogy pl. egy PÁR kapcsolatban a csókolózást TE is kezdeményezhetnéd?

2011. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem Ö mar vegleges lesz az eletemben egyszer sem fordult meg eddig a fejemben hogy elhagyjam,probaltam elfolytani magamban,nemgondolni ezekre a dolgokra,de a 4ev alatt nagyon felhalmozodott ez bennem es akibe beleszerettem az is hirtelen jött mint a villámcsapás,beleszerettem,hiaba harcoltam ellene.
2011. máj. 12. 15:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A szíveddel ne harcolj. Legyél boldog az új szerelmeddel. Az előző kapcsolatodat pedig zárd le.
2011. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja,azt elfelejtettem leirni,hogy mar többször magyaráztam ezt neki,soha nemvolt az a típus,aki ugy magátol hozzamjött volna,hogy megcsokoljon,csak annyit kapok töle,hogy atölel,es mindig csak szájra puszit kapok töle.Azt is csak nehezen beszeltem rá,hogy neha szex elött legalabb szájjal elegitsen ki,mert ugy sokkal jobb a szex,maskülömben nagyon ritka,hogy anelkül fellegyek hevülve es kivanjam a szexet.
2011. máj. 12. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!