Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akkor én nem vagyok eljegyezve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én nem vagyok eljegyezve? Melyik az eljegyzés amikor a fiu megkéri a lány kezét vagy az amikor egymásnak gyürüt huznak fel!

Figyelt kérdés
Nekem a párom felhuzta a gyürüt én meg neki nem huztam fel mert nincs akkor én nem is vagyok mennyaszony
2010. jan. 19. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De az vagy. Azt a gyűrűt,amit kaptál,kísérőgyűrűnek hívják. A karikagyűrűket valószínűleg majd együtt fogjátok kiválasztani,és az esküvőn húzzátok fel egymásnak.Akkor már majd te is a párodnak.
2010. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eljegyzés csak annyit jelent, hogy megegyeztek, hogy össze szeretnétek házasodni - ehhez nem kell se ünnepélyesség, se gyürü, ez egyszerüen csak a szándék.
2010. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezte, hogy leszel-e a felesége?


ha igen és te igent mondtál, akkor a menyasszonya vagy.

2010. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki egy gyűrűt, és kérdezd meg, h lesz-e a férjed? :))))
2010. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ház, annyi szokás! Nálunk például kövessel megkért, aztán szinte azonnal mentünk karikákat venni, amit egymásnak felhúztunk a családi eljegyzésen.


De van ahol, csak a lány kap gyűrűt, és majd az esküvőn cserélnek karikát.


Szóval azért, mert ti nem úgy csináljátok mint más (meg jegyzem az a más sem úgy csinálja, mint megint valaki más. :) ), attól még lehet "érvényes" a dolog.


Az egész lényege, hogy valóban legyen mögötte házasodási szándék, mert arra van kitalálva. Ha csak úgy van, hogy legyen, de eszetek ágában sincs megesküdni, akkor azért sántít a dolog, mindegy milyen ceremóniával körítitek.

2010. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam mert egy ismerősőm akik egymásnak gyürüt huztak azt dörgölte az orrom alá hogy az enyém nem igaz csak egy lányfoglaló!És már egy kicsit elvoltam keseredve de már megnyugtatatok!

Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 19. 16:41
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
kb olyan szinten vagy mint egy ovodás....
2010. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!