Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan zajlik az igazi nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik az igazi nagy családi lánykérés és eljegyzés?

Figyelt kérdés
Csak azért mert már nem tudom eldönteni mert már annyi féle variációt hallottam már. Előre is köszönöm a válaszokat
2009. jan. 12. 21:07
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem sok-sok évvel ezelött nagyon szép eljegyzésem volt.

Felénk az eljegyzési ebédet a lányos háznál tartják, de a tortát a fiú szülei hozzák és persze a rózsát ahány éves a leendő ara és a gyürüket is.

Majd az ebéd után a fiú édesapja kikérte a kezemet az édesapámtól aki engedélyt adott rá és a kedvesem felhúzta jegygyürüt az ujjamra majd én az ővére .

A jegygyürünél annyit kérdezett leszel a feleségem ? és még, hogy az gyürűt azért kapod mert nagyon Szeretlek és utánna a karika gyürű mellé jött a kisérő gyürű arra pedig annyit, hogy ezt pedig a leendő gyerekekért kapod !

Azóta van 6 gyermekünk !!

2009. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszod, most már legalább pontosan tudom pontosan hogy mit hogyan kell rendezni ha erre kerül a sor.
2009. jan. 13. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

valaszolonak uzennem :

gratulalok 6 gyerkochoz, es tovabbi sok boldog evet kivanok nektek.

(mi is tervezzuk, de meg nem tudjuk hogyan, mert a parom erdelyi en meg magyarorszagi 700km a tavolsag....)

2009. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!