Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, gyűrű mikor nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gyűrű mikor nagy mikor kicsi?

Figyelt kérdés

Kaptam egy gyönyörű gyűrűt. Úgy érzem, mintha lötyögne az ujjamon de leesni végülis nem tud mert elakad.

Neketek szoros a gyűrűtök? Vagy lazább?


2010. nov. 28. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lazább. Egy fogpiszkálót még be tudok dugni az ujjam és a gyűrű közé. Engem zavar, ha rászorul az ujjamra.
2010. nov. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
néha lazább és forog,néha meg levenni se tudom ugy megvan dagadva az ujjam
2010. nov. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most lett az ujjamra szűkítve egy gyűrű. Az ékszerész azt mondta, hogy most először bent, a fűtött helyiségben próbáljam fel. Ha az izületnél enyhén csavarni kell, hogy lejöjjön, akkor jó. Utána kimentünk cigizni (kb 5 fok), ott is rám próbálta a mérőkarikát, mondta, hogy ha ilyen hidegben pedig egy óvatos mozdulattal le lehet húzni, akkor jó.

Ha ennél szűkebb lenne, akkor kánikulában beledagadna az ujjam (+izzadság miatti tapadás).

Amúgy kiröhögtek, hogy gyerekméret a gyűrű, mert az 56-ost 50-esre kellett szűkíteni. A középső ujjamon. A gyűrűs 47-es lett volna. Nagyon szép Miki egeres gyűrűket is mutattak a méretemben.

2010. nov. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2010. nov. 29. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!