Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérték meg a kezed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérték meg a kezed?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 19:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A hugom lánykérését a ógorommal együtt találtuk ki.


A sógi focizik és minden hétvégén a meccsek után megjelennek az újságokban az értékelések és az edzői nyilatkozatok.Minden levolt zsírozva az edzővel,újságíróval:)


Szóval megvolt az értékelés és az edzői nyilatkozat,amihez hozzá tették,hogy :

"Ezúton gratulálunk csapattársunknak az eljegyzéséhez":)


Ezt egy közös barátunk olvasta fel nekünk az ominózus össznépi újságolvasás keretein belül:)


Ekkor a hugi ránézet a sógoromra,és nagy bután megkérdi,hogy ki vesz el kit?

Erre a drága ,elővette a gyűrűt és közölte,de ekkor már potyogott a könnye,olyan szentimentális egy pasi:)

Én veszlek el téged:)!!

Na volt sírás,röhögés...soha nem fogjuk elfelejteni:)



Mindenkinek sok boldogságot kívánok!

2010. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

bocsánat:)

"sógorommal"

2010. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
:)
2010. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még sehogy, pedig már sokszor volt "na most" esemény. De semmi... én egyébként azt szeretném ha elvinne egy étterembe és mondjuk pezsgőt innánk és a pohár aljába rejtené :) Az nagyon tetszett egy filmben. De minden másnak örülnék ha egy rózsacsokor közé rejti el az is nagyon szuper lenne.
2010. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem volt még eljegyzésünk, csak ilyen "kettőnk közti kis előgyűrű". De azt nagyon szépen adta oda... Egy szál rózsát kaptam, és a szirmai közé volt elrejtve. Először észre sem vettem, hogy lenne benne valami, csak mikor szagolgattam, megbökte valami az orromat (a gyűrű köve.)
2010. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

sya!

2 éve karácsony este a párom szüleinél,egy kicsit rosszul esett h anyuékkal nem tudtam megosztania pillanatot ha már a párom szülei jelen voltak.de a lényeg kari elött egy héttel a párom kitalálta menjünk nézegetni gyűrűket meg is találtuk az igazit,eltetette aztán mondta még körül nézünk,aztán elment a kedve mondta menjünk haza ez még ugy is rá ér :(

Mondom jó.igaz h már fél uton volt nálunk a baba,de hát emiatt gondoltam nem kell sietettni majd ha ugy gondolja.

akkor jött 24.este ajándékozás a pároméknál mindenki vigyorog csak hát én nem tudtam ugye semmiről keresem meg az ajándékomat de nem a fa alatt ha nem a fán!beugratásként csakpiros é sfehér gömbök voltak rajta semmi más,hát keressem mi az ami nem illik a képbe,hát egy piros csengő amibe benne volt a felprobált gyűrűk,hát gondolhatod h egy kicsit meghatodtam,szép volt!

2010. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
ja és akkor rám nézet de még kisem nyitottam de már sírt mindegyőnk,a tesója mondta neki nem akrsz valamit mondani akkor oda bujt a vállamhoz sírva és mondta mint a gyerekek -hozzám jössz feleségül?
2010. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%

Mi már fél éve jártunk tánciskolába, mert a párom nemigazán tudott normális táncokat. Én jómagam táncoltam egy pár évig és nagyon zavart, hogy nem tudunk együtt táncolni. Szóval több évi kérlelés után beíratkoztunk. az utolsó óra után elvitt a kedvenc pizzázónkba és vacsiztunk. Vacsi után az utcán kinyitotta a kocsi ajtaját és az egyik kedvenc zenémet rakta be. Én addig a kocsi mellett vártam. Akkor már sejtettem vmit. Letérdelt elém és megkérte a kezem.

Mi már persze előbb beszéltünk a házasságról és tudtam is, hogy előbb utóbb megkér, csak az időpontot nem. Azóta 4 év telt el. Ez pont dec. 1-én volt. Jelenleg 9 éve vagyunk együtt ebből 3 év házaságban. Boldogok vagyunk és azóta sem volt semmi komolyabb problémánk.

2010. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is romantikusra sikeredett.

Bulizni voltunk a szülinapom előtti napon, barátokkal. Éjfél előtt fél órával nekiállt kirángatni. én meg egy kicsit be voltam csípve, nem akartam menni. Végül rábeszélt és elindultunk, baromi hideg volt. A sálammal bekötötte a szemem, és egy hídhoz vitt egy parkba, tudta, hogy az a kedvenc helyem. A híd tele volt pakolva gyertyákkal (jóbarátja addig szervezkedett)

és pontban éjfélkor letérdelt elém és megkérte a kezem. Sajnos bennem dolgozott az alkohol (nem sok, csak nem bírom) és kinevettem. Telljesen azt hittem hogy hülyül.

Aztán néztem ahogy bociszemeket meresztett rám, és a nyakába borultam. Ennek már három nappal több mint hét éve. Akkor nyáron összeházasodtunk.

2010. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nagyon friss, tegnap kérte meg a kezemet a párom :)


A közös kis karácsonyunkat tartottuk nála, feldíszítettük a fát, vacsora, stb. Aztán jött az ajándékozás. Én már tudtam, mit fogok kapni ajándékba, mármint kinéztem magamnak egy különleges füzetet (gyűjtöm az egyedi füzeteket), azt kértem karácsonyra, szóval nem számítottam semmi meglepire. Miután azt kicsomagoltam, megszólalt, hogy "Van ám még itt egy meglepetés!" és nagy mosollyal benyúlt a farmerzsebébe. Magamban épp azon mulattam, hogy "vicces, olyan, mintha lánykérésre készülne", erre elővett egy kis ékszeresdobozt! Gyakorlatilag leblokkoltam, és hebegtem, hogy "ez..ez az?" ő pedig feltette nekem a nagy kérdést :)


Szóval gyakorlatilag semmi extra nem volt így elmondva, az ő szobájában történt, kettesben, mégis olyan gyönyörű és meghitt volt, hogy azt nem lehet elmondani! :) Ráadásul nem hittem volna, hogy ez ilyen gyönyörű karácsony lesz, mert itthon a családommal sok probléma volt, és gyakorlatilag állandóan azzal voltam elfoglalva, hogy fenntartsam a hangulatot, lenyugtassam a kedélyeket, stb. Odáig el sem jutottam, hogy magammal is foglalkozzak, meg ilyenek. És ez annyira boldoggá tett, hogy most már azt mondom, ez életem eddigi legszebb karácsonya! :)


Egyébként három éve vagyunk együtt. :)


21/l

2010. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!