Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek eljegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eljegyezni a barátnőmet ennyi idősen az korai nagyon? Csak én vegyek neki gyűrűt amit ráhúzzak az ujjára v magamnak is vegyek egyet?

Figyelt kérdés
Lényegében ez egy jelképes dolog lenne és megerősíteni szeretném csak a kötelékünket,nem konkrétan arra megy ki a dolog h máris feleségül vegyem,hanem inkább csak az elkötelezettség kimutatása a cél,de mégis jelképes maradandó,és emlékezetesre szeretném.tippek,hogy hogy csináljam?18 évesek vagyunk, de lélekben jóval többek annál, elég nehéz életünk volt, és végre egymásra találtunk,1 éve együtt vagyunk és nem veszekedünk, minden tökéletes és szeretjük egymást.
2010. dec. 21. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Egy év az még semmi. De ha hajthatatlanok vagytok, majd úgyis rájöttök magatoktól. Én is 18 vagyok, és 3 éve kapcsolatban élek. Még most se tartanám magunkat érettnek semmi komolyabb kötöttséghez. És minek is?
2010. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
en azt javaslom vegyel inkabb egy lancot magadnak es neki is amin olyan medal van amit ossze lehet passzoltatni igy,szerintem az jobban kifejezi amit te akarsz,a gyurut meg hagyd kicsit kesobbre amikor mar tenyleg kialakult bennetek az hogy egymasei akartok lenni,igen szerintem korai a gyuru,nehogy megijedjen a lany:)Amugy meg nagyon helyes vagy hogy ezt igy kigondoltad,barmit dontesz sok sikert hozza:)
2010. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
maradandót szeretnék,és emlékezeteset,attól még vehetek neki gyűrűt nem?gyűrű nem feltétlenül eljegyzési lehet csak..lehet karácsonyi ajándék is,és mellé elmondanám neki,hogy mennyire szeretem és,hogy emlékezzen rám,ha ránéz erre,és odaadom neki,ez is tökéletes,nem?:$
2010. dec. 21. 19:13
 4/16 anonim ***** válasza:
8%

Korai és 1ben szégyen.

18/F

2010. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Mi olyan gyürüt vettünk,(3 év után, én 19 vagyok) ami nem eljegyzési, csak egy jelkép hogy összetartozunk:) Én az eljegyzéssel még várok, pedig nagyon szeretjük egymást!
2010. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
19:24 már miért lenne szégyen?
2010. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Én is kaptam gyürüt(eljegyzési)csak egyet itt is az volt a lényeg h a szándék a fontos,nem kell mindjért megvenni az eksüvöi gyürütöket.Ha amugy sem akartok költeni most meg nem lesz még esküvő vegyél neki egy szép gyürüt(csak neki)és mond h azért vetted mert komolyak a szándékai,érteni fogja biztos.Arra figyelj h azért olyan legyen mint egy eljegyzési gyürü,lehet kapni már nagyon jo árban,láttam már 6000 ért is,nem tömött aranyat.


[link]

[link]

[link]

[link]

Na ezek közt van sok szép és mégis "olcsó"

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2%

19.25

Mert aki normális senki nem házasodik tizenévesen.

2010. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Persze, vehetsz neki gyűrűt ajándékba bármikor.


de az eljegyzés azt jelenti, hogy feleségül akarod ót venni a közeljövőben, belátható időn belül. ha nem így gondolod, akkor felesleges eljegyzést tartanotok, amivel csak hamis reményeket, hiú ábrándokat ébresztes a lányban. Egy év még nem sok idő, és 18 évesen még akkor isnagyon fiatalok vagytok, ha már ki tudja, milyen érettnek gondoljátok magatokat. Pár év múlva, amikor majd visszanéztek, ti magatok lesztek a legjobban megdöbbenve, hogy még mennyire gyerekek voltatok 18 évesen.


Kívánom, hogy tényleg az igazi legyetek egymás számára!


33/L

2010. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Igen, korai, főleg azért, mert mint le is írtad, csak ilyen jelképes izé. Az eljegyzés nem jelképes izé, hanem kifejezi a szándékotokat a házasságra.


Vegyél neki más ékszert. Ha ne adj isten szétmentek, hány lányt akarsz majd még meggyűrűzni, hogy "megerősítsétek" a kapcsolatotokat?

2010. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!