Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg korai lenne eljegyezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg korai lenne eljegyezni a barátnőmet? Lebeszélnek róla, mit tegyek? 20 éves.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, és nem is kérdés hogy házasságban szeretnénk élni. Beszélgettünk már erről sokat. A haverok és pár rokon azt mondják, hogy még hagyjam őt ezzel, mert fiatal, meg másodéves egyetemista, ne jegyezzem még el. Hallgassak rájuk? Vagy a szívemre?

26F


2011. máj. 31. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A lány, mit szeretne? Ha ő is szívesen házasodna, akkor sztem rendben van. Mióta vagytok együtt? Mert azért egy évnek sztem mindenképp célszerű letelnie előtte.

Amúgy legjobb ilyenkor a szívre hallgatni, te tudod egyedül ,mi neked a jó.:)

2011. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a szivedre. Ne masok mondjak mar meg neked, hogy mit tegyel a maganeletedben. A jotanacs, az mas. De ezt neked kell tudnod, ha szamodra nem kerdeses hogy egyutt maradtok, szerintem jegyezdd el.
2011. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
A szívedre hallgass!Ha szereted jegyezd el, nincs ezzel semmi probléma. Azért mert ő még csak 20 éves, még ő is úgy gondolhatja, hogy veled akarja leélni az életét.
2011. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem hallgass a szivedre!!!

Én 19évesen lettem menyasszony!Már feleség vok 21évesen.

attól függetlenül, hogy egyetemista még járhattok jegyben!

Sok sikert a lánykéréshez és sok Boldogságot Nektek!!!

2011. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha így érzed és tényleg össze szeretnétek házasodni, valamint tudod, hogy a barátnőd is készen áll erre, akkor nyugodtan. csak az számít, amit ti gondoltok!:)
2011. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
marhára szeretheted,ha meg tudnak ingatni az érzéseidben. sztem ne jegyezd el,hagyd h megtalálja az igazit helyetted
2011. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolsó miről beszélsz, az érzéseimben senki nem ingatott meg!

Igen, bőven vagyunk együtt egy éve, szeptemberben leszünk két évesek:)

2011. máj. 31. 13:23
 8/18 anonim ***** válasza:
15%

de pont azt kérdezed h kire/mire hallgass? pont nem számít ki mit gondol kettőtöknek kell együtt élni.


nekem spec ez megingásnak tűnik,szépítheted ha akarod de még egy kérdést is kírtál erről. akkor meg?


egyébként mi 10 hónap után házasodtunk össze, mindenki a kardjába dőlt de nálunk semmi kétely nem volt


ha nálad van, sztem nézz magadba,vajon miért? lehet h te is meghátrálnál? ez nem szégyen, sőt! ha meginogtál,ne lépj,hanem tisztázd az érzéseidet.


ne nekünk bizonygasd


sok szerencsét!

2011. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Én is azt mondom ,hogy a szívedre halgass és ne másokra.Semmiképp sem szabad másra hallgatni ilyen dologban.Azt viszont nagyon gondold meg ,hogy templomi esküvőt akartok e mert ,ha isten színe előtt esküszöl azt nem "illik" felbontani.
2011. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném felbontani. Vele akarom leélni az egész életem, nagyon szeretem. Abban biztos vagyok hogy szeretném eljegyezni.
2011. máj. 31. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!