Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátomal már lassan 1éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomal már lassan 1éve vagyunk együtt! Azóta már 45 alkalomal meg csalt! Mitévő legyek? !

Figyelt kérdés
a barátomal már lassan 1éve vagyunk együtt!Azóta már 45 alkalomal megcsalt!Ez nagyon fáj nekem már! De nem bírok változtatni az íránta érzet szerelmemen! Mert ő az életem értelme és nem bírom ott hagyni! Egyépként ő nem tudja hogy én tudok minden félre lépéséről,és én nem mondom soha neki!elég sokat sírok előtte de ha kérdezi hogy mi a bajom akkor mindég kitalálok valami okot!és most egy hete eljegyzet és én igent mondtam!Kérlek segítsetek adjatok tanácsot hogy mitévő legyek?!Mert ez igy nem olyan jó!:,
2009. jan. 23. 23:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kérdés vagy kamu,vagy nem vagy normális.

Ha igaz,akkor tanácsolom menj hozzá feleségül,tuti szép életetek lesz együtt,főleg neked.

De ugye ez nem komoly?

2009. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
92%
A tanácsom: ne feküdj le vele gumi nélkül soha a büdös életben.
2009. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
komoly!:(
2009. jan. 23. 23:37
 4/47 anonim ***** válasza:
96%

Már ne is haragudj,de akkor veled valami nagyon nincs rendben.45 alkalommal megcsalt a férfi akit szeretsz,és Te még mindig együtt vagy vele?Most komolyan,Te ilyen ostoba vagy,vagy csak játszod?Szerinted szeret ő téged,ha ezt teszi veled?Minek az eljegyzés ilyen komolytalan kapcsolatba?Nem félsz,hogy összeszedsz valamit tőle?Bőven van rá esély.Hogy lehet valakit szeretni aki így megaláz?

Még mindig nem hiszem el,hogy ez a kérdés komoly lenne.

2009. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
99%

1. Ha nem bírod ott hagyni, akkor szokd meg a dolgot, és tartsd be a gumis tanácsomat.

2. Hagyd ott.


Feltételezem, hogy nem vagy túl idős, tehát bőven van időd másik pasit keresni.


De: ha ennyire madár vagy, hogy hagyod magad így megalázni, akkor tűrj, tartsd vissza a sírást, és ne kérj tőlünk tanácsot, mert úgysem tudunk adni.

2009. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
92%
Ha annyi eszed van, hogy ezt veled meg lehet tenni, akkor megérdemled a barátodat:S
2009. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%

Sürgősen hagyd ott ezt a f@szfejt, hát tisztában vagy vele, mennyire lealacsonyítod magad? ennél csak jobbat találhatsz!!

miután kidobtad, irány a nemibeteg gondozó. ki tudja, mit szedhettél tőle össze. AIDS-et remélem csak nem...

2009. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a par mondatodban osszesen 14 helyesirasi hibat szamoltam ossze, a kerdesed szerintem nem igaz.

Ha igaz, azt honnan tudod, hogy pontosan 45 alkalommal csalt meg? Ott voltal talan, es tartottad a gyertyat nekik? Vagy honnan tudod te ezt?

Hat csak gratulalni tudok, es nem ertem, milyen tanacsot varsz, nyitott kapcsolatban eltek, igy hivjak ami koztetek van. Talan csoportban is szexelhettek, es nem lesz annyira rossz neked mar, nem fogsz tovabbra szomorkodkni.

Itt a tanacsom: pakolj, menj es ne nezz hatra, legyen eszed! De ha te boldog vagy igy, akkor csinald csak. Majd gyerekeket is szuljel a parodnak, es valoszinu o meg mas noknek is fog gyereket gyartani, ugyhogy lesz boven gyerektartas amit o fizetni fog. Mibol fogtok megelni? Gondolkozz el, ne legyel ennyire egyszeru, es buta.

Ha szulsz neki gyerekeket, akkor ok is szenvedni fognak veled egyutt, ugye ezt nem akarod. Azonnal hagyd ott, es felejtsd el.

De nagyon remelem, hogy a moderatorok unalombol dobtak be ezt a kerdest.

2009. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Kb heti 1!Nem semmi!:)Gratulálok,hogy ennyi eszed van,hogy még vele vagy!:)További szép együtt töltött éveket kívánok!:)
2009. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
94%
Egy év alatt 45 alkalom??? Szent atyám! Feltámadt Casanova?
2009. jan. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!