Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai lenne ha eljegyeznénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne ha eljegyeznénk egymást 1 év után?

Figyelt kérdés
A párom 26 éves én pedig 20 vagyok. Fél éve vagyunk együtt, de már felmerült az eljegyzés az évfordulónkon. Már szinte együtt is lakunk.
2011. jan. 5. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Akkor már lényegében el is vagytok jegyezve, nem? De azért elég fiatalok vagytok, ki tudja, mennyire lesz tartós a kapcsolat. Én nem forszíroznám a köteléket.
2011. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az eljegyzés nem korai egy év után, de az esküvő az lenne. Az eljegyzés még nem kötelez semmire.. Fiatalok vagytok, főleg te. Szerintem nyugodtan költözzetek össze, tapasztaljátok ki, milyen a megállapodott élet, hogy tudtok együtt működni, és aztán majd évek múlva esküdjetek meg, ha szeretnétek.
2011. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
aki tudja mit akar, az hiába vár, akkor sem változik a véleménye. Ha így vagytok, semmi sem késő!
2011. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Fene tudja, ezt Ti érzitek.

Az lenne nagy butaság, ha ezt egy hónap után hoznátok fel.

2011. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk fél év után volt eljegyzés, 1 év után esküvő. Előtte nem éltünk együtt. A házasságunk napján költöztünk össze. Most már 6 éves házasok vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. Én éreztem hogy ő az igazi, az egy év alatt egyszer sem vitatkoztunk, kiegészítjük egymást a mai napig.

Ezért is mondtam neki teljes nyugalommal igent. :)

Persze ez mindenkinél máshogy van, én a mi történetünket írtam le :) 29/N

2011. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Mi 11hónapja voltunk együtt,amikor megajándékoztam a párom egy kislánnyal.

Még mindig együtt vagyunk,már házastársként,két gyermekkel.

Mindketten 25évesek vagyunk,nem bántunk meg semmit.

Ezt nektek kell éreznetek,de az eljegyzéssel nem siettetek el semmit,szerintem.

2011. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
1 év 4 hónap után kérte meg a párom a kezemet, rá 2 hónapra össze is házasodtunk. Vagyis másfél év után volt esküvő. Annyi a különbség, hogy mi viszont már 1 hónap után összeköltöztünk.
2011. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ha 16 lennél, azt mondanám igen, de így 1 év szerintem elég. Gondolom, utána vártok még egy évet az esküvővel, az teljesen jó.
2011. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy év után korai, habár mi is egy év után beszéltünk már az eljegyzésről. (akkor még csak 18 voltam)

Most 3,5 éve vagyunk együtt még nem volt eljegyzés mert még tanulunk és jelenleg távkapcsolatban élünk.


Végül is ha úgy érzitek, hogy ez nektek így jó, akkor hajrá. Sok boldogságot:)

2011. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Beatrix17 ***** válasza:
88%

Én is 1év után kaptam gyűrűt! Az esküvő kicsit komolyabb,de gondolom,azzal még ugyis vártok pár évet!

Nem korai!Ha mindketten igy érzitek helyesnek,ne foglalkozz mások véleményével!!Szeressétek egymást gyerekek:)!!

2011. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!