Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szokták általában eljegyezni egymást a párok?

Figyelt kérdés
A párommal csak 3 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem, hogy mellette le tudnám élni az életem. Korai lenne még?
2011. jan. 25. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nincs meghatározott ideje! Akkor jegyzitek el egymást, amikor akarjátok...

Egyébként 3 hónapot én személy szerint nagyon korainak tartom, de nem nekem kell dönteni! :)

2011. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jegyzik el amikor akarják egymást,nincs időhöz kötve,

Vegyünk engem.

16 évesen úgy éreztem mint te. el is jegyeztek. 20 évesen férjhez is mentem.28 évesen elváltam.A válóperem után 4 hónappal újra férjhez mentem..Ott nem volt eljegyzés,csak a két tanús esküvő.. idén lesz 10 éve hogy boldog házasságban élek..

Ezért nem lehet tudni,hogy korai vagy sem..Mindenkinél más..

2011. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akármikor. Mi már a negyedik évünket tapossuk a párommal, és még nem volt eljegyzés. Nem tudom, lesz-e egyáltalán :)
2011. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
1 naptól a soháig bármikor.
2011. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a három hónapot mondjuk nagyon korainak tartom. Annyi idő még arra sem elég, hogy rendesen megismerjétek egymást... De ez teljes mértékkel a ti döntésetek!


Amúgy mennyi idősek vagytok?

2011. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem 3 hónap után el lehet, de felesleges. Még nem éltetek meg egymás mellett elég időt ahhoz, hogy kiismerjétek egymást. Saját példámból merítve 4 év után jegyeztük el egymást, aztán fél év múlva szétmentünk. A hosszú idő sem biztosíték.. De elkapkodni is felesleges, nem sürget senki! Gyűrű attól még lehet az ujjadon..:) Sokkal nagyobb súlya van egy olyan igennek, amit azért pár év tapasztalata alapoz meg, mint amit a rózsaszín köd..
2011. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim 2 hónapja ismerték egymást mikor összeházasodtak. 20 éve házasok. De nem mondanám, hogy jó húzás volt. Olyan 6 évvel az esküvő után kezdődtek a problémák, addig minden szuper volt. Most nagyon nem az. De 6 évet várni meg sok sztem.
2011. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

szerintem előtte pár hónap együttélés jól megmutatja, hogy mik lehetnek a fő konfliktusforrások.


van egy haverom, aki már kb az összes eddigi nőjét eljegyezte. mi meg lelkesen röhögtünk magunkban, mikor már 20. menyasszonyát fogyasztotta el.


felesleges dobálózni a nagy szavakkal, pláne 3 hónap után. de majd ha felnőtt leszel megérted ezt is.

2011. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 LN09 ***** válasza:
100%

9 év után lettem eljegyezve. Azóta házasok vagyunk, nem bántam meg. De 3 hónap korai. 3 hónaposan sokan azt hiszik, hogy ő nagy ő. Majd ha jönnek a gondok-bajok, és meg tudjátok oldani, és akkor is igy gondolod, nah akkor talán már nem korai :)


Amúgy én 15 évesen ismertem meg párom, és semmi gondunk. Most 26 vagyok.

2011. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is néhány hónap együttlakás már mérvadó lehet, attól függetlenül, hogy mennyi ideje vannak együtt.

De ha mindenképp valami konkrétat kéne mondani, akkor szerintem 1-1,5 év után érdemes. Addigra már elmúlik az "újdonság varázsa" meg a vakság, jobban megismerik egymást a felek, jobban észreveszik a másik hibáit.

2011. jan. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!