Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai lenne ha eljegyeznénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne ha eljegyeznénk egymást 1 év után?

Figyelt kérdés
A párom 26 éves én pedig 20 vagyok. Fél éve vagyunk együtt, de már felmerült az eljegyzés az évfordulónkon. Már szinte együtt is lakunk.
2011. jan. 5. 23:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem korai egyáltalán.

Mi összejövésünk után 1 nappal összeköltöztünk, 4 hónap járás után eljegyzés volt, és 1 éves évfordulónk elött pont két nappal megesküdtünk. Azóta már van egy kislányunk is és imádjuk egymást, nem bántuk meg, hogy ilyen gyorsan történt minden.

Szóval csak nyugodtan!:)

2011. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat, azt hittem csupa negatívat fogok kapni, de megnyugtattatok :)
2011. jan. 6. 15:09
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Leírom a saját történetem, de azt miért kell lepontozni? Nem értem... Na így írom le máskor... :( 29/N
2011. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

tőlem mindenki pozitívat kapott :)

de ne akadj fent ezen szerintem, vannak itt idióta emberek is, akiknek ez a szórakozás...

2011. jan. 6. 22:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 év 2 hónap után volt az eljegyzésünk,ő 23 volt én pedig 21. Azóta is nagyon boldogok vagyunk, szeretjük egymást nagyon. Szerintem egyáltalán nem korai, ha 1 év után megkéred.Sok sikert neked!!
2011. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem korai; főleg akkor, ha jól meggondoltátok, és nagyon szeretitek egymást. Tehát nem ,,Veled képzelem el az életemet!", hanem ,,Nélküled nem tudom elképzelni az életemet!".
2011. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!