Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan éreztétek, hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan éreztétek, hogy el jött az idő, hogy megkérjétek a párotok kezét? Mi volt a fordulópont, ami eldöntötte ezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
1 romantikus pillanat váltja ki ezt a nagy eseményt.
2011. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A honnan jött az ötlet kérdésére nem igazán tudok válaszolni, mert én vagyok akit megkértek, de mi már nagyon régen beszéltünk róla. A vőlegényem talált egy gyűrűt ami tetszett neki, aztán már csak a megfelelő alkalomra várt.


De miután engem megkért ez a környezetünkben levő párokra is igen nagy hatással volt- 4 hónap alatt 4 párnál is eljegyzés volt azóta :)

Ez is lehet egy fordulópont :)

2011. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Nekem apám mondta, hogy nősüljek meg mert látta milyen jól érzem magam a csajok társaságába. Nehogy már csak neki legyen szar.
2011. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Hát a kérdésedet én is csak a másik oldalról tudom megközelíteni, mivel engem kértek meg, méghozzá az első randink végén! Azóta házasok vagyunk és van két szép kisfiúnk! Azt Neked kell érezni, hogy mikor van itt az ideje! Mi mindketten éreztük, egymásnak vagyunk teremtve és együtt akarjuk leélni az életünket! Ha így érzel Te is iránta, akkor hajrá!!!!
2011. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tündianya ***** válasza:
100%
Nálunk akkor jött el az idő, mikor mindketten úgy éreztük, hogy eljött az idő. Ha csak az egyik érzi, akkor még érdemes várni, de meg is lehet beszélni, hogy ki mit gondol erről. Na meg egy-két évig úgyis a jegyesség jön általában a házasság előtt.
2011. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Revolucion válasza:
48%
Amikor megláttam a kettő kék csíkot a terhességi teszten rögtön éreztem, itt az idő.
2011. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Közölte, hogy nem szeret.
2011. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!