Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mik tortennek egy legenybucsun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik tortennek egy legenybucsun? Van okom nzugtalankodni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 21:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
34%
de nyugodj meg, nem minden legénybúcsún vannak ám ilyen táncoslányok, valószínűleg majd az lesz hogy leülnek egy nagy asztalhoz iszogatnak pár pohár málnaszörpöt és majd a fű növekedéséről elmélkednek
2011. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
51%

Ha az én legénybúcsúm részletesen leírnám ide valószínűleg törölnének az oldalról:)Már amire emlékszem belőle:))

Igenjelentős számú lány állította, h akkor ( is) megvoltam neki.Ami persze rágalom:)Nem olyan családból származom én ,h olyan csúnya dolgokat tegyek.

Még az esküvőn is olyan volt a szemem mint a csincsilla nyúlnak. Felárat kellet fizessek a fényképésznek h csináljon már vele valamit:)

A legénybúcsú történései nem befolyásolják (legalábbis normális esetben) a következő remélhetőleg minimum 50 évet amit szeretetben és harmonikus egyetértésben fogtok leélni együtt.

Más variáció nem merül fel és ne is merüljön az 51.ben sem:)

2011. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%

Ha bízol a párodban akkor nincs miért aggódnod. Elvileg azért kérte meg a kezedet mert szeret és nem akar félrekúrni a legénybúcsúján.

Egyik ismerősöméknek egyszerre volt a legény és lány búcsú.

2011. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
34%

12:26-nak


Azért vannak akik az ilyen búcsúkon nem szexlnek, elvégre nem erről szól. És sajnálom, hogy Ti ilyen "gyönyörűek" vagytok, hogy Ti késztetitek a vőlegényt, hogy bizony csalja meg a mennyasszonyát.

2011. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem magamat befásultnak,prűdnek.DE!Én úgy gondolom,hogy egy házasság elött álló férfi ne legeltesse a szemét egy olyan kis rib@ncon,aki elötte 1méterrel rázza magát félmeztelen,ne adj isten meztelen.

Tényleg,tisztában vagyok azzal hogy hűséget fogadnak a férfiak és nem vakságot,de számomra nem fér bele egy "szex alapú legénybúcsú"

2011. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen az oldalon nem kellene örömlányoknak önreklámot csinálni.
2011. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
26%
ááá nemsok max mint a Másnaposokban XD
2011. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 tigress ***** válasza:
Ha a pasid megbizható, és téged szeret, nincs min aggódni. Nem muszáj, hogy az amerikai filmek sugallatára történjenek a dolgok... Az én kicsi férjem az ő legénybúcsúján hajnalig beszélgetett a barátaival. Az ellen pedig a legmegbizhatóbb pasiknál sincs védelem, hogy egy-két nő-cukkoló vicc, vagy beszólás el ne hangozzon. De ahhoz nem kell a legénybúcsú, az hétköznap is elhangzik :)
2011. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Manapság nagyon divatos, az ilyen prostis ( mert nem kell szépiteni a táncoscsajok 99% hivatásos k...a) legénybúcsú.

De van olyan is, mikor kimennek a társasággal inni, v vacsizni és ennyi.

Az egyik ismerősünknek beszerveztek 1 csajt, végül nem is az jött el, akit kiválasztottak, hanem egy 4o-es.

Mindenesetre én nem nézem jó szemmel, h itt a kur..k reklámozzák magukat. A GYIK nem erre való. Van elég direkt a számukra készitett oldal.

2011. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Látom, hogy a válasz, amire néhányan reagáltunk eltűnt. Valóban nincs szükség arra, hogy egyesek itt reklámozzák legénybúcsús programjukat.
2011. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!