Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsún a vőlegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsún a vőlegény meddig megy el egy táncoslánnyal/prostival ha a barátaitól ezt kapja meglepetésként?

Figyelt kérdés
Természetesnek kéne venni azt hogy lefekszik vele? (mert ugye utánna már csak egy nővel kell lennie élete végéig...)ha nem fekszik le vele meddig mennek el? ti meddig mennétek mentetek el ha volt ilyen alkalom?
2009. júl. 19. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
ha memeg akar csalni, ahhoz nem kell táncoslány. Ne így fogd fel a legénybúcsút. Sztem te rohadtul nem bízol a párodban. Miért kell egyből azt feltételezni, h rámászna egy másik nőre????
2009. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Ha én fiú lennék, és táncoslányt kapnék a haveroktól a legénybúcsúmra, akkor max. addig mennék el vele, hogy hagynám táncolni a társaság férfi tagjainak örömére. Én meg hűséges maradnék ahhoz a nőhöz, aki mellett elkötelezném az életem..........A házasságnak nem az a lényege, hogy mától csak egy nőt dughatok....Számomra. Szerintem. De én nő vagyok, és feleség egy éve. Úgyhogy a válaszom nem mérvadó, és mivel nő vagyok, e témában nyilván elfogult is.
2009. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez a pasitól függ, szóval te ismered a párodat (és magadat). Ha valaki meg akar csalni, ahhoz nem kell ilyen buli, ha meg nem, akkor ilyenen se teszi meg. Amúgy van, aki nem is kap táncoslányt legénybúcsún, az én ismerősi körömben azt csinálták többször is, hogy a srácok elrabolták a vőlegényt, aztán elmentek sörözni.
2009. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Én is azt mondom, ha meg akar csalni, akkor nem a legénybúcsúján fogja egy ismeretlennel megtenni. akármilyen jó is a buli, nem hinném, hogy ez erről szól. Sőt, amennyire tudom (márpedig 6 évig dolgoztam rendezvényszervezőként éjszakai bárban), ha legénybúcsúra hívnak egy táncoslányt, ő nagyon jól tudja, hogy nem az a feladata, hogy lefeküdjön a fiúval, hanem, hogy a többit szórakoztassa tulajdonképpen.

Ha olyan a társaság, lesz egy, aki végül elviszi a táncoslányt. Nagyon ritka, hogy a vőlegény lesz az alany végül. Ez játék:-) Bízzál a leendő férjedben, különben megette az egészet a fene és bele se kezdjetek a házasságban, mert nincs értelme 3 év múlva elválni az örökös féltékenységi jelenetek miatt!

2009. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Az a ferfi aki elmegy egy prostival,az nem ferfi!!!ezt ferfikent mondom,irom.Soha nem csalnam meg a baratnomet,plane nem egy hulladek szopokbaszokegyforintbolvisszaadok szexmunkassal.
2009. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Figyu. Ha már odáig eljutottatok, h összeházasodtok, akkor nyilván nem fog megcsalni a lgénybúcsún. Szerintem. Egyáltalán nem természetes, hogy lefekszik a táncossal, hiszen az megcsalás. Ha tényleg szeret, akkor még csak tapizni sem fog. De ha nagyon zavar, finoman a tudtára adhatod, ill. megkérdezheted h mi fog történni.
2009. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem normális férfi nem azért akar elvenni egy nőt, hogy előtte még megcsalja. Azért a férfiak sem ilyenek...a férjemnek nem volt legénybúcsúja sem és mégis túléli egy nő mellett. Ezt sem a vőlegénynek, sem a menyasszonynak nem szabadna áldozatként felfognia. Az az öröm, ha megtalálod az igazit és vele akarod leélni az életed...nem hiszem, hogy a vőlegény a legénybúcsún élné ki magát.
2009. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Én nagyon sok fiúval dolgozom együtt és amióta a melóhelyen voltam, volt már kb 10 legénybúcsú. Amit hallottam, hogy sokszor nem a vőlegény pont az, aki belecsúszik abba, hogy szex is lesz, hanem a részeg haverjai (a barátnősök is!), de sokat számít, hogy lakásban van-e a dolog, vagy pl egy olyan szórakozóhelyen, ahol nincs is lehetőség ugye túl sok mindenre.

Alapból azért szerintem a gyakoribb az, hogy a csajok levetkőznek bugyira, és próbálnak a srácok ölébe ülni, vagy az orruk előtt 2 centire ringatni a cuccost, ilyesmi. Van, aki zavarba jön és hárít, van, aki azért hagyja, hogy a csaj mondjuk megfogja a kezét és rátegye a mellére, meg persze sokszor azért csinálják, mert néznek a haverok és hát nem akarnak "puhap..."nek mutatkozni. A férfiak már csak ilyenek.

Én nagyon mérges lennék, ha tudnám, ha a pasim megfogta a csaj mellét, de inkább nem kérdezgetném, nem akarnám tudni, mert az egész csak arra jó, hogy még évek múlva is ha majd a srácok egymással söröznek, benyöghetik, hogy aaa az mekkora jó buli volt, meg hogy mekkora csöcse volt a csajnak, emlékszel, aztán ettől jó nagy kakasnak érzik magukat. Szóval szerintem a szex is ha előfordul, nem azért, mert annyira kívánják ezeket a nőket (fuhh némelyik ne tudd meg, milyen közönséges, ostobafejű, fuj, végülis többnyire nemcsak táncosok ezek), hanem mert bizonyítani akarnak a haverok előtt...

2009. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

22:14

Jó nagy kakasnak érzik magukat...ez marha nagy volt!:)

2009. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Jaj, részvétem! Nem bírnám elviselni, ha ilyen legénybúcsún kellett volna a páromnak átesnie. A nagy kakasos válaszoló jól fogja fel a dolgot, de ez ettől még undortó (nekem).
2009. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!