Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ebben mi a jó neki? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi a jó neki? Miért kell reményt kelteni utána meg leoltani?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a párommal, 5 éve együtt élünk, ő 28/F n 25/N. Az elején megbeszéltük, hogy ő nem nagyon akar esküvőt, de majd meglátjuk. Néha szóba jön nálunk az eljegyzés, esküvő téma, és úgy tűnik ő is benne van. Pl a múltkor mondta, hogy írjam össze a vendéglistát, kit hívnék meg, vagy ha látunk egy jó éttermet, akkor ő jegyzi meg(!), hogy milyen jó esküvői helyszín lenne, vagy épp esküvői katalógust és menyasszonyi ruhát nézeget neten és mondogatja, hogy neki melyik tetszene rajtam. Közben meg, ha megállok mondjuk egy ékszerészüzlet kirakatánál, akkor közli, hogy "ne nézegesd, neked olyan úgysem lesz", meg hangoztatja, hogy ő "nem mond le az utolsó szó jogáról" és hasonlók. Én meg nem tudom mit csináljak...egyik percben örülök, mert lesz valami (mert én is álmodozok azért lagziról, fehér ruháról), másik pillanatban meg leolt... Ti értitek?
2011. febr. 14. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, de ha 5-6 év után (igazából 2-3 is elég) még itt tartottunk volna a férjemmel, rég kirúgtam volna.

Ha akar engem, kötelezze el magát. Ha nem akar, nincs harag, de ne raboljuk egymás idejét. Nincs szükségem olyan pasira, aki mindig egy jobbat vár. (Mert ha nem vár, miért nem kötelezi el magát?)

Ha annyira nem fontos a papír, miért húzódoznak tőle, hiszen nem jelent semmit!

2011. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

a vendéglista összeirásakor én vettem volna meghivót is,és az orra alá dugtam volna,hogy "hogy tetszik édes,megrendelhetem az x darabot? milyen dátum kerüljön rá?"


az étteremnézéskor pedig odahivtam volna a pincért,és megkérdeztem volna hogy szoktak-e esküvőt tartani itt,majd párodhoz fordulsz és rákérdezel:"drágám,mikorra is tervezzük?"


és hasonlók...

2011. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Te még sosem voltál bizonytalan? Egy házasság komoly dolog, joga van ahhoz, hogy bizonytalan legyen vele kapcsolatban, jól átgondolja, hogy akarja-e mielőtt belevág.

Ha pedig problémád van akkor ülj le és beszéd meg vele. Míg ilyen alapszintű kommunikáció sem működik köztetek addig ne akarj házasodni.

2011. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez erdekes.Egyik nap el akar venni ,masik nap meg ne is almodj rola.Ez a fiu vagy idegbeteg ,vagy valamivel megbantottad,ami megzavarta.De a lenyeg,ha mar felvetette ezt a temat ,akkor valamit akar.Szerintem.
2011. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Na és abba belegondolt itt valaki, hogy ez a fiú csak kicsit ügyetlenül adja elő a dolgokat?? Ha ruhákat néz akar valamit, ha emlegeti az esküvőt akar valamit, lehet h a véleményedre kíváncsi, vagy csak fél kezdeményezni. Esetleg meg akar kérni, de meglepinek szánja, így mikor nézegetsz valamit, azért "olt le" nehogy gyanút fogj. Ha így van kicsit szerencsétlen, de aranyos, ha pedig nem, akkor egyet értek az előttem szólókkal. :) Lehet, hogy le kellene ülnöd beszélni vele, és tudatni vele, hogy ez számodra fontos dolog. Remélem minden rendben lesz.
2011. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Közben meg, ha megállok mondjuk egy ékszerészüzlet kirakatánál, akkor közli, hogy "ne nézegesd, neked olyan úgysem lesz","

Ez nagyon-nagyon tapló!!! Főleg, ha jól tudja, hogy Te szeretnél esküvőt. Legalább ne szólalna meg ilyenkor, fogná be!!!

Vagy fogalmazna úgy, mint az én barátom,amikor egyszer elbambultam egy menyasszonyi ruhás kirakat előtt: "MÉG ne nézegesd, MÉG nincs itt az ideje" (mert még tényleg nincs és ebben egyet is értünk)

2011. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vagyunk együtt, fél éve költöztünk össze. Ő mindig húzódozott a felhajtástól, meg rossz volt a családi példa is , náluk szinte mindenki elvált. Én múltkor szóba hoztam a témát, hogy én szeretnék tovább lépni, eljegyzést, esküvőt.Neki az a dumája volt hogy ő papír nélkül is nagyon szeret és nem változik semmi. Én meg elmondtam neki az én érveimet, hogy elmondhatta volna az elején hogy soha nem vesz el stb..Nekem ez fontos, nem akarok az élettársa, barátnője, nője lenni. nem szülök így gyereket. Erre átgondolta és megkérdezte ennek az egésznek a menetét( soha nem volt esküvőn), és azt mondta igazam van, és ő neki is jobb lenne ha a nevét viselném,és megbeszéltük az egészet.Áprilisban eljegyzés, és utána minél előbb esküvő.

Szóval kapd elő a pasit komolyan hogy ne hülyítsen ilyen dumákkal, döntse el hogy akar vagy nem.

Szerinte

2011. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!