Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek a párom el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párom el akar jegyezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátommal 1 év és kicsivel több,mint egy hónapja alkotunk egy párt.

Ő mai napig azt mondja az első pillanattól belém szeretett,nálam 1-2 hét után jött ez elő.


Úgy adódott,hogy január végétől külföldön kapott munkát és 5 hetente járhat haza,most fog letelni az első ilyen március elején.


Karácsonykor mikor nála voltam,bezárkózott a szobába az anyukájával és elkezdtek arról beszélni,hogy mit szólna hozzá az anyukája,ha eljegyezne engem,ennyit sikerült elcsípnem a beszélgetésből.


Szilveszter éjszaka és január elején elkezdte nekem mondani,hogy szeretne engem eljegyezni,de még ráér,mert 1,5 év neki összesen ez a munka és nekem az érettségi.

Utolsó nap mikor még itthon volt,felvetettem ezt az anyukája előtt,a párom elpirult és azt mondta rajtam múlik,hogy megvárom-e vagy sem.


Viszont amióta kint van kaptam két smst amiben erről írt:

"Egyre biztosabb vagyok benne,hogy el akarlak majd venni!"

"Remélem ez az utolsó Valentin napom úgy,hogy nincs menyasszonyom!"


Az utóbbit ma küldte,elgondolkodtam,hogy elkezdte tervezgetni magában ezt.

Nem élem bele magam,csak kíváncsi lettem :)


Bocsánat,kicsit hosszú lett aki elolvassa és tudd segíteni,annak a válaszát köszönöm :)


2011. febr. 14. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem el akar jegyezni.
2011. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Kedves első köszönöm a válaszodat :)

Aki még tud segíteni az írjon.

2011. febr. 14. 16:36
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
de aranyos *.* sztem el akar jegyezni:)
2011. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is el fog jegyezni!:)
2011. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is el akar jegyezni,a 2. Sms minden bizonnyal arra utal. Majd ird meg mi ujság.
2011. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen! :)
2011. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,eddig úgy látom,mindenki így gondolja :)

Kedves negyedik(85%os),amint megtudok valamit megírom :)

2011. febr. 14. 16:55
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Huha.Ez a fiu komoly.Szerintem keszulj fel egy meglepetesre,itt romantika van a dologba:)Isten adja hogy ne csalodj.
2011. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm szépen.

nem élem bele magam,csak gondolkodom rajta,így bárhogy is lesz nem csalódom,vagyis remélem :)

2011. febr. 14. 20:29
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem el:)


párom is igy kezdte:P

elöször nem vettem komolyan. Tudjátok a szókásos:"jajj de szeretlek azt akarom , h te légy életem nöje, feleségemül akarlak". utánna komolyabban leültünk és akk mondta, mi lenne ha.......


de én nem gondoltam , h a közeljövöben.


és mikor ismét elutaztunk együtt ( rá egy hétre ) akkor elis jegyzett.



szóval szerintem készülj;)

2011. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!