Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszindulatú lennék a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszindulatú lennék a párommal? A párom még pár hónappal ezelőtt azt ígérte, hogy Karácsonykor el fog jegyezni. 18 évesek vagyunk, tehát ez nem az igazi eljegyzés lett volna, hanem csak ilyen játékos..

Figyelt kérdés
Emiatt én nagyon beleéltem magam, hogy egy gyűrűt fogok kapni tőle. Amikor kibontottam az ajándékot más volt benne. Annak is nagyon örültem, csak az bántott, hogy ő ezt az egész "játékos eljegyzést" úgy ahogy van, elfelejtette. Így kissé csalódott vagyok. Kíváncsi lennék a véleményetekre.
2008. dec. 25. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Hát atollfűg mit kaptál tőle? mi volt az ajándéka?

Mert így nem tudok rá véleményt mondani!

2008. dec. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy közös képet, aminek a keretét ő készítette és egy könyvet.
2008. dec. 25. 11:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg a párodnak, hogy pl.."Nem felejtettél el valamit?" vagy "Emlékszel mit ígértél nekem karácsonyra?" vagy valami ilyesmi, és figyeld meg mit reagál!!! Mit mond, és hogy mondja... és abból sokminden kiderülhet, mert ha tényleg szeret, és látja rajtad, hogy ez téged nagyon bánt, akkor remélhetőleg azonnal pótolja amit ígért, és sokat fog pedálozni!! :DD Remélem tudtam segíteni..
2008. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy csalodott vagy.

Ha a gyereknek csokit igérnek és utána nem kapja meg, akkor hisztizik :) Én is szoktam.

De ezt nem kell olyan komolyan venni. Csak finoman célozz rá, hogy ti ezt megbeszéltétek már és ő valószinű elfelejtette, pedig már teljesen beleélted magad.

Ha az eljegyzést csak játéknak szántátok (pl ezüstgyűrűvel vagy ilyesmi) akkor szerintem meg fogja érteni. De ha kevésbé játékosan aranygyűrű letérdelés meg hasonlók, akkor ne erőltesd, lehet, hogy megijedt, hogy ez már túl komoly...

2008. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

milyen idős a barátod? biztos nem felejtette el a barátod ilyenen ne agodjál csak lehet nem ez lett volna a megfelelő alkalom számára. Azt szokták mondani ami késik nem múlik :) De viszont paptál tőle valamit ez számít mert érezteti hogy szeret és gondol rád :)


Amúgy meg ne legyél csalódót és ezért ne szojál neki mert biztos rozsul esne neki.

2008. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyikben találtam valami hasznosat. Igazából nem azon van a lényeg, hogy nem kaptam gyűrűt, és nagyon hisztis, mindent akaró vagyok, hanem elfelejtette, és ez olyan szomorúsággal és csalódással töltött el, hogy abba na pillanatban nem tudtam örülni -az egyébként- nagyon szép ajándéknak.
2008. dec. 25. 11:32
 7/14 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk. Amikor kinyitottam az ajándékot kicsit meglepődtem, aztán ennyit kérdeztem tőle hogy: elfelejtetted ugye? Azt válaszolta, hogy nem, de nem gondolta volna, hogy nekem ez ilyen fontos. Túl beleéltem magam, lehet hogy azért is, mert a barátnőm telefonszámát elkérte, és mindig, ha valami lányos dolgot akakr adni, akkor mindig ketten mennek megnézni.
2008. dec. 25. 11:35
 8/14 A kérdező kommentje:
*ebből következtettem, hogy nem lehet más, csak egy gyűrű, még utalást is tettem rá régebben, hogy szeretnék egy gyűrűt.
2008. dec. 25. 11:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet most épp nem volt rá pénze pl. Vagy a játékosat ő tényleg játékosnak értette, gyűrű nélkül.
2008. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem most a pénz nem volt akadály. Hát ő valószínű nem vette komolyan. Talán majd máskor. De inkább már nem hozom fel a témát. Már elment a kedvem egy kicsit:(
2008. dec. 25. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!