Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan "nevetnek ki" ha 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan "nevetnek ki" ha 19 evesen eljegyez a parom?

Figyelt kérdés
iden leszek 19 eves. Masfel eve vagyunk egyutt. Mindenben, tenyleg egyutt vagyunk maximalisan. az a gond, hogy jovotol minden mas lesz, 300 km lesz kozottunk, es a naponta talalkozasok ket hetente talalkozasokka fognak szukulni. Mivel ket kulonbozo varosba vagyunk kenytelenek egyetemre menni. En ugy erzem keszen lennek elkotelezni magam, es latom rajta, hogy O is. viszont ami zavar, hogy szuleim nem veszik komolyra a dolgot, ok bevestek az agyukba, hogy biztosan lesz meg mas is nekem az eletembe...ezert nem hinnem hogy jo szemmel neznek az egeszet, esetleg azt hinnek jatek az egesz. Pedig nem lenne az, sot megerositene abban, hogy mennyire szeretjuk egymast. gondoltam arra, hogy nem feltetlenul kellene szolni, de olyan slampos ha titokban tortenik, utolag meg megvan a harag:( hogyan dontenetek?
2009. febr. 21. 23:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem nevet ki senki, de baromi fiatal vagy az eljegyzéshez. Úgy meg hogy 300 km fog elválasztani teljesen reménytelennek tűnik a dolog. Én nem tudom elképzelni ,hogy egy srác akármennyire is szeret 4 éven keresztül ne csaljon meg. Tudod milyen az egyetemi élet? Az egy más világ, mindennap bulik, ezer meg ezer érdekes ember, kocsmázás, új impulzusok, brahik, koncertek, csoportszellem.... a barátnőmék 2 évig bírták a különlétet a barátjával nyögvenyelősen, egyik Debrecenben másik Pesten aztán rájöttek hogy ez lehetetlen. Főleg ilyen fiatalon....
2009. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Irtam mar, nincs lehetosegem, lehetosegunk egy helyre menni. Ez a legkozelebbi ahova mehetek, magyarul nem tudok tanulni kozelebb. A megcsalas dolgot meg ne aggodjatok tul helyettem, mert ha ismernetek a paromat tuti nem ezt mondanatok. O nem olyan mint a legtobben. Nem azert van velem mert nagyok a melleim, es mennyire cica vagyok, vagy mert sok penzem van. Nagyon szeret, es ezt mar bizonyitotta olyan szituban, hogy szerinem mas nem tette volna meg. Amugy mindig megfontolt es megcsalas helyett egyszer elmondana, hogy valami nem oke.

mondjuk a kerdes nem az volt, hogy megcsal-e vagy nem:P

2009. febr. 23. 21:23
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Értem már, hogy miért nem tudtok egy helyre menni. Ha jól értelmezem, akkor te határon túli vagy, igaz? Vagy a párod az? Vagy mindketten azok vagytok?

Mert így teljesen érthető. Különben azt megértem, hogy orvosi egyetem nincs akárhol, és azt csakis nappali képzésben lehet elvégezni, na de a másik szakot nem lehet levelezőn, vagy valahogy másképp megoldani? Na nem mint ha mindenáron megoldást szeretnék keresni arra, hogy közelebb legyetek egymáshoz, csak kíváncsiság.

Különben meg ne is törődj azokkal, akik beszólnak a korod, meg a "felelőtlen döntés" miatt. Szerintem 1: nem olvasták az összes hozzászólást 2: nem ismernek sem téged, sem a párod, sem a szituációt 3: sosem volt még komoly kapcsolatuk, vagy a kapcsolatukban komoly dilemma.

Én ezek közül csak a 2.-ba esek bele, nem ismerlek benneteket, de mégis látod: támogatlak :)

2009. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Az elotted levo valaszadonak meg csak annyit, hogy ha nem tud ertelmeset irni akkor fogja be a szajat.

Nemtudom miert lenne luzer, elakar vanni, de csak egyetem kozben majd harom negy ev mulva.

Az meg hogy 19 evesen nemtudod miaz hogy komoly kapcsolat es szerelem, mar nem az en problemam.

tobbieknek meg 1x kosz

2009. febr. 24. 16:54
 15/17 A kérdező kommentje:
Mindketten hataron tuliak vagyunk. Nem lenne olyan a nappali kepzes, sokkal gyengebb. Es azert nem mindegy milyen diploma van a kezemben...de koszi meg 1x a valaszod
2009. febr. 24. 16:56
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos a nevetés, hisz ha ti szeretnétek akkor mi akadája, ráadásul pont megfelelő a korotok is, na és már nem kis ideje vagytok együtt!nem fogadják el a mostani párod vagy miért gondolják azt, hogy neked lesz másik!inkább örüljenek a szüleid, hogy ilyen kitartó az úriember és a mai világba alig vannak normális, megbízható férfiak!azért szólj nekik, aztán szó éri a ház elejét4esetleg jobban ellenezni fogják a kapcsolatotokat, ha elis titkoljátok
2009. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
NEm, dehogy nem ellenzik a kapcsolatunkat, sot, birjak a paromat a csaladban, nincs baj. Csak azt vettem eszre, hogy mindenki "nyugodt" mert "ugy sem lesz ebbol semmi" mert fiatalok vagyunk meg...
2009. márc. 28. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!