Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Több, mint 4 és fél éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 4 és fél éve van barátom mégis egyedülállónak érzem magam, magányos vagyok. El kéne hagyni és továbblépni. De hogyan?

Figyelt kérdés

Furcsa a mi történetünk... 21 vagyok a párom 49 (már írtam ki itt kérdést)

Imádom, szeretem csak a titkos kapcsolattal van baj. Akkor vagyunk együtt mikor lehet, mikor ő otthon van és megengedi, hogy menjek... Most is szívesen vele lennék, de fáradt, most ér haza kb stb. Nem találkozunk, várhatom a holnap estét.

Mindig csak várom a követező estét.

Nem házas, nincs családja, csak én vagyok neki tudomásom szerint. Házasodni, összeköltözni, de még a kapcsolatunkat felvállalni sem akarja. (igaz azt hiszem én sem, anyukám belebetegedne annyira konzervatív)

Tudom, tovább kéne lépni, keresni egy velem korú egyetemistát és bulizni, nem várni az öreget...

de nem tudom befejezni, imádom őt.. legeslegjobb barátom, szinte az egyetlen igaz.


21l


2011. márc. 25. 22:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted miért egyedülálló 49 évesen? És miért huszonéves fiatal lányokkal kezd, ha nem azért, mert ők nem tesznek semmi felelősséget a vállára (nem akarnak gyereket pl.)?


Ha eddig nem volt igénye a normális kapcsolatra, ezután sem lesz, nyilván tök kényelmes ez így neki. Neked viszont erre megy rá a fiatalságod. Én koccolnék.

2011. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
(Az egyedülállót persze úgy értettem, hogy nem nősült meg, nincs családja)
2011. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem mész el hozzá és leped meg? Hiába fáradt jó meglepetés lenne.
2011. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

igazad van, de imádom, legjobb ember nem bírom csak úgy elhagyni.

Bizony, ő a tipikus agglegény.

2011. márc. 25. 22:33
 5/26 A kérdező kommentje:
nem örülne nekem, hazaküldene:( Ha fáradt akkor felejtős, meg már túl régóta együtt vagyunk, hogy örüljön a meglepetésemnek:(
2011. márc. 25. 22:34
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező te egy nagyon beteg nő vagy szörnyen apakompleszusos jössz ilyen olyan problémákal mikor a kapcsolatod egyáltalán nem normális mit akarsz egy 50 éves pacáktól? Gyereket, családot nem volt senki a környezetedben eddig aki megmondta volna nem normális amit csinálsz!
2011. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul te 16 évesen összejöttél egy 45 éves pasival? Ő volt az első? Ez is lehet a ragaszkodás forrása. Talán azért nem gondolkodsz korodbeliekben, mert nem tudod, milyen. Ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van, biztos, hogy így akarod leélni az életed?
2011. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon jó ember lehet... amikor épp ahhoz van kedve, leakaszt a szögről. Ébredj már fel!!!
2011. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%

Szia!


Hát...szerintem nagyon egyértelmű mit kéne tenned. Most mondhatnám azt, hogy ép eszű 16+ éves lány nem is kezd egy 45 évessel, de hát fiatalság... sok őrült dolog.

Mégha te szereted is akkor is gondolj bele ő mennyire vehet komolyan?!? Van olyan személy egyáltalán, aki tud rólatok? Aki szeret, az igenis fel tud vállalni és melletted van, nem csak akkor amikor épp neki van szüksége rád. Lehet azt gondolja, hogy ő már a kenyere javát megette, de attól még a te életed nem kéne ennyire lekorlátozza, meghatározza. Kb úgy tűnik, mintha függenél tőle. És sokszor az ember összetéveszti a szerelmet a ragaszkodással. Na meg azért a korkülönbség se elhanyagolható. Gondolom te is érzékeled. Te gondolom nem végkisasszonyként akarsz mellette a homályban éldegélni, amíg ő él.


Keress egy barátnőt, aki melletted lesz és el kell engedd. Szerintem. Az idő, új barátok/ szerelmek/ munka sok mindent megold. :)

2011. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy maganyos vagy.

Ez nem kapcsolat. Sexeltek es ennyi,persze amikor a pasi akarja,csak akkor. Gondolom elhalmoz ajandekokkal es az jo neked meg neki is ,hogy egy fiatal baratnoje lehet.

De abban nem vagyok biztos,hogy nincs masik csaja.

Keress egy fiatalabbat.

2011. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!