Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ebből lesz valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lesz valami a közel jövőben?

Figyelt kérdés
Párommal lassan 1 éve vagyok együtt jól megvagyunk annak ellenére ,hogy nem a legjobb természettel áldott meg a sors(ő az első aki tudja kezelni a viselkedésemet illetve akinél nem is jönnek rám féltékenységi rohamok .Mondjuk ehhez hozzátartozik az is ,hogy előző barátom kiderült folyamatosan csalt.Női megérzésből tudtam de nem akartam elhinni ,mert csak megérzés volt amíg a képem előtt nem láttam a bizonyítékot)szóval ezek után is benne megbízok.Februárba felhozta a témát ,hogy legszívesebben már most eljegyezne hiszen úgyis velem akar lenni élete végéig ,mert megtalálta bennem mind azt amit eddig keresett.Akkor még nem igazán örültem a dolognak sőt mondtam ,hogy várjunk vele ,mert szerintem nem vagyok rá felkészülve.Tegnap ismét felhozta a témát ,hogy olyan jó lenne ha eljegyezhetne bár tudja úgyis nemet mondanék.Közöltem vele ,hogy most már igent mondanék.Látszott rajta ,hogy örül meg minden de csak annyit mondott "Akkor majd eljegyezlek" meg hozzátette eddig azért nem tette mert tudta ,hogy nem lenne a válaszom.Most akkor ez a majd úgy mostanság várható?
2011. ápr. 5. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.:)
2011. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor fog eljegyezni mikor a legkevésbé sem várnád, nagyon jó meglepi lenne:)
2011. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
húú remélem igazatok van bár általában a férfiak várnak valami alkalomra nem?:) mert sajna ilyen csak nyáron lesz :S (évforduló) más addig nem nagyon a következő ami lehetséges szeptember 15(névnapom) és most nagyon "ráhasaltam" a témára szóval örülnék neki ha hamarabb :)
2011. ápr. 6. 19:16
 4/5 anonim válasza:
Mindenesetre becsüld meg, nagyon kevés a rendes férfi!!:)
2011. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen meg is becsülöm!:) de még mindig semmi :( nembaj várok majdcsak lesz valami :) végülis ő hozta fel nem én.
2011. ápr. 25. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!