Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy jó döntés...

Nem tudom, hogy jó döntés volt-e. Szerintem igen. De lesz ebből bajom a jövőben?

Figyelt kérdés

remélem a kérdésemet jó kategóriában helyeztem el. Ha tévednék, előre is sajnálom.

Szóval, felvettek engem az ország egyik legjobb gimnáziumába. Minden jó volt, örültem is. De mikor elmentem a "gólya Napra", éreztem, hogy én nem ide tartozom. Nem ez az én világom, akárki akármilyen rendes, nem jó valami....Rá pár hétre (ez mind nyári szünetben volt,) átiratkoztam egy elég gyenge gimnáziumba, itt voltak korábbról látásból ismert ismerőseim is. Amint beléptem, éreztem, hogy ez az én világom, és nagyon jól érzem magam itt. Második otthonomnak is nevezhető. Viszont eléggé elgondolkodtat, hogy mi lesz a későbbiekben, mert egyetemre szeretnék menni, és, hogy így sikerülhet-e. Egyesek szerint rajtam múlik, hogy jól megtanuljam az anyagot. De szerintetek is jól döntöttem, hogy inkább az érzésemre hallgattam? Most jól érzem magamat....


2010. aug. 26. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
jó döntés volt, egyetemre jó jegyek kellenek. Én meg estire jártam ,mégis az eltén kötöttem ki.
2010. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

jól!

5 évvel ezelőtt beléptem a középsulimba, első nap rohadt rosszul éreztem magam, egyből rájöttem nem oda tartozom! 5 évem kínnal telt ... ez van egyetemen is, de már kibírom.

Egyébként én szakközépbe jártam, informatika tagozaton végeztem, ennek ellenére közgáz hallgató vagyok, jól tanultam. A sulink nem volt vmi erős. Szval csak tanulj :)



21/L

2010. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D:D:D Akkor megnyugszom:):) Ezek szerint jó döntés volt:) Köszönöm:) További szép napot:)
2010. aug. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!