Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből szerintetek lesz valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből szerintetek lesz valami baj a jövőben?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2,5 éve együtt vagyunk és ő nemrég(kb2 hónapja)vett egy autót!

Mindig ő állja a benzint,meg mindenhol ő fizet és nem akarom,hogy azt higyje,hogy kihasználom vagy valami,mert én szinte soha nem fizetek!

Viszont amikor van pénzem és megkérdezem,hogy fizessem-e én a benzint vagy adjak-e bele vagy ha boltba megyünk,akkor fizessek-e én,mindig azt mondja,hogy nem kell!

Nekem sajna nem mindig van pénzem,de nem akarom,hogy ebből valamikor is baj legyen,mert nagyon szeretem és természetesen nem a pénz miatt vagyok vele!

Próbálkoztam már nyári munkával is,de így a válság idején semmi munkalehetőség nincs a környékünkön,vagy ha van,akkor csak 18+os!

Kérlek,hogy segítsetek,vagy mondjátok el a véleményeteket!

Előre is köszy!

Üdv!


2009. jún. 25. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen idősek vagytok.Én 17 a barátom 26.Nálunk is így van.Én tanulok,ő dolgozik.1 éve megvan az autó.Miveel tanulok így nekem sem sok pénzem van ezért a benzinbe én sem szoktam fizetni,de ha boltban vagyunk vagy figyizóba vagy ilyen "kisebb"boltokban akkor van úgy h én fizetek.Nem kérdezem meg tőle h fizessek-e hanem én megyek előre fizetni és kész.Mindketten tudjuk h nem a pénzért vagyok vele,de fiatal koromnál fogva nem tudok nagy összegeket vállalni és így is működik minden másfél éve.
2009. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed, és úgy gondolod "illene " neked fizetni a boltban akkor ne kérdezz, hanem a pénztárnál vedd elő a pénzed és fizess :)
2009. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

én nem szoktam beleszólni abba ha a csajom fizet vagy nem fizet hálistennek csak a szomszéd faluban lakik igy nem kell sokat furikázni csak akkor szoktam megkérni hogy dobjon már a tankba egy ezrest ha a városba megyünk amugy evvel nálunk nincs gond


ha a kanod nem szól emiatt akkor meg nem hiszem hogy túl nagy feneket kerítene neki

2009. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

az a fiúknak sosem esik jól, ha látványosan a csaj fizet helyettük, szal az nemjó ötlet h hirtelen előrántod a tárcád és a voltban tefizetsz:D

sztem kérdezgesd továbbra is, h mennyit adjál. vagy csinálhatod aztis h eccerűen csak a kezébe nyomod a felét. vagy a kocsiban hagyod. amúgy barátomnak is van kocsija, meg nekemis van kocsim, és misem fizetjük egymásnak a benzint. de ti csinálhatnáok azt h mondjuk hamár úgyérzed h túlsokat furikáztatott téged, akkor meghívod őt vmire, és ragaszkopdsz ahhoz h te fizetsz.

2009. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: Ha az első egy-két randin tenné akkor talán, de már régóta együtt vannak.Miért lenne ciki ha a lány fizet?
2009. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen,azt valóban elfelejtettem leírni,hogy mennyi idősek vagyunk!

A barátom 18,én pedig 17,tehát még mind a ketten tanulunk!

Köszy még egyszer a válaszokat!

Üdv!

2009. jún. 25. 12:35
 7/17 anonim ***** válasza:

12:31. nemazt mondtam h ciki, hanem azt h a pasik ezt nemviselik jól, ha az orruk előtt egy lány fizet. később ellehet osztani a pénzt, de az én tapasztalataim azok, h a fiúknak ez nemesik jól, ha nagyközönség előtt a csaja fizet.

mi is így csináljuk, már 3 éve vagyunk együtt, h mindig mindnehol ő fizet, és utána otthon szépen kifizetem neki a felét, kivéve ha aztmondja h meghívtalak.

2009. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12:41-es az én tapasztalatom meg az hogy nem kell ezt túllihegni. Nem szokott lelkitraumát okozni a fiúknál ha néha a lány fizet. Főleg ha tanuló 18 éves srácról van szó akit a szülei tartanak el.Manapság már az sem cicki ha mindent közösen fizetnek mert a fiúk szülei se mindig milliomosok
2009. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ti nemtudtok olvasni? mivan veletek? már másodjára mondom h NEM A FIÚ FIZET MINDENT, csak helyben. és utána elosztani. amúgy meg szted az mennyi jó h a kasszánál kezdik el felezni az összeget, sztem ez inkább nevetséges. sokkal egyszerűbb ha a fiú fizet, és utána a lány odaadja a felét. kevésbé idétlen h ott a kasszánál számolgatják h akkor ennek mennyi is a fele?
2009. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

12:58 Miért kiabálsz? Te nem érted.Fogadd már el hogy nem mindenkinek olyan "érzékeny" a pasija mint Neked.Nem mindegyik szégyenli ha alány fizet a pénztárnál.


Nem kell a pénztárnál felezni! A lány csak néha fizet ki egy-egy számlát ( nem a felét, az egészet)

2009. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!