Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátommal beszélgettünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal beszélgettünk és kérdeztem, hogy mit kér az évfordulónkra és születésnapjára (5 nap van a kettő között). Mondta, hogy semmit mert neki mindene megvan. Mondtam neki, hogy én tudok valamit venni ami nincs meg neki. Megvegyem neki?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy ezüst karika gyűrűre gondoltam, amivel "megkérném" a kezét. Azt mondta, hogy ez lenne a legnagyobb ajándék amit adhatok neki. De azért nem akarom tőle elvenni a lánykérés örömét. Megvegyem neki szándék gyanánt vagy várjam meg még ő dönti el, hogy mikor kér meg?
2011. ápr. 7. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok, hogy konzervatív vagyok, de én meghagynám neki ezt a feladatot.
2011. ápr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, de szerintem ne cseréljük már fel a férfi-női szerepeket. Az én barátom nem örülne neki, az biztos, és én sem tenném.
2011. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, lehet én is egy vénülő beszűkült konzervatív pitsa vagyok, de nem kérném meg egy pasi kezét. És igencsak felvonnám a szemöldököm, ha egy azt mondaná nekem, hogy az a legnagyobb vágya, hogy kérjem meg... WTF.
2011. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom kb. elküldene ha én kérném meg a kezét. Erről már beszéltünk és ez az ő "feladata" és ő akarja megtenni, megalázó lenne neki. De lehet hogy a te párod nem ilyen, de sztem a legtöbb férfi ilyen. Hány évesek vagytok? MIóta vagytok együtt?
2011. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetbe kerültem.

Sokáig gondolkodtam, végül ezüst karkötőt kapott, amibe belegravíroztattam a megismerkedésünk dátumát :)

2011. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem úgy az igazi, ha a férfi kéri meg a nő kezét. tutyimutyinak tűnne, ha nem így lenne.
2011. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Ő 24 éves, én 23 és 2éve vagyunk együtt.

Júniusban lenne a születésnapja de keresek neki más ajándékot. Igazából én sem akarom elvenni tőle ezt a feladatot, ne érezze azt, hogy magamhoz akarom láncolni. De mikor szóba jött azt mondta, hogy örülne neki. De ha megcsinálnám akkor biztos meglepődne.:)

Mert ismer annyira, hogy nem nagyon venném el tőle ezt a feladatot.

Meg ha veszek is neki gyűrűt nem eljegyzési lesz, csak valami szép egyszerű ezüst gyűrű. Egy kicsit örüljön:)

De a többi marad az ő feladata:) és ezért tettem idézőjelbe a megkérni szót, mert nem megkérni akarom igazából, csak azt bizonyítani, hogy összetartozunk:)

Jó ez egy kicsit(nagyon) érthetetlen lett de ezért remélem értitek, hogy mit szeretnék belőle kihozni:)

2011. ápr. 7. 08:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én értelek, de jobbnak tartok egy nem-gyűrűt (a gyűrű túlságosan eljegyzés ízű). Ha bármilyen más ékszert csináltatsz neki valami személyes gravírozással, az is szép lesz és örülni fog, aztán mégse jönnek fel ezek a kérdőjelek, hogy akkor most eljegyzés-e, vagy sem...

Ahogy itt felül írta valaki, jó a karkötő, vagy pl óra... Én ezeket jobbnak tartom a gyűrűnél mindenképp. Amúgy szép évfordulót és bsz a barátodnak! :)

2011. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 TOMAtm ***** válasza:
szerintem ez a férfi dolga,lehet hogy bántónak,vagy problémásnak fogja tekinteni és meg is haragszik rád emiatt.ja ha mondjuk te hordod a nadrágot otthon akkor esetleg lehet :) de szerintem egy sztriptízzel vagy egy kis hastáncal,esetleg ha romantikusabbak vagytok akkor gyertyafényes vacsival jobban ki lehet fejezni a szereteted.
2011. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

Hidd el, ha meg akarná kérni a kezed, megkérné.

Ha nem teszi, nem akarja (bármit mondott!), és ezt illik tiszteletben tartani, nem ráerőszakolni magad. Elhiszem, hogy TE szeretnéd meg sürgetnéd, de vegyük már figyelembe, hogy ő a férfi. 2 év ebben a korban még semmi.


Az meg gáz, hogy a szülinapjára nem kér semmit, mert "mindene megvan". Én sosem utasítanám vissza a páromat ilyen durván.

2011. ápr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!