Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan adnatok parotok tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adnatok parotok tudtára, hogy szeretnétek ha megkerne a kezeteket?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, idén februárban született meg a kislanyunk. Együtt élünk egy éve, nem terveztük a házasságot, de mióta meg van a baba mar máshogy gondoljuk mind ketten. Amikor a pociban volt nem jegyzett el mert én mondtam hogy nem szeretnem, mert az olyan gaz mintha amiatt venne el hogy gyerek lesz, és nem akartam hogy bárkinek ez jöjjön le belőle, meg pocakos mennyasszony se akartam lenni. De most mar szívesen hozza mennek, csak szeretnem ha megkerne a kezem, de nem tudom ezt hogy " érjem el" nem akarom utasítani, vagy megmondani, vagy szemrehanyni, szóval értitek. Valami ötlet, mitől érezné hogy most mar szeretnem?
2011. ápr. 12. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Üljetek le és beszélgessetek róla.

Kérdezd meg tőle az egyik este az ágy mellett, mikor alszik a pici, hogy hogyan képzelte el a jövőt?! Tereld a témát félig burkoltan a házasság felé.

Szerintem, ha mindeképp elakart már jegyezni pocis korszakban, most is venni fogja a lapot.

Ami fontos, ne eröltesd :]


Jó egészséget!

2011. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a párom felé szoktam ilyenkor fordulni, mutatom neki a gyűrűsujjamat és mondom neki, hogy hiányzik egy gyűrű az ujjamról. Egyből vágja miről beszélek, és nem is vagyok nagyon erőszakos. :P
2011. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én két lehetőséget látok:

1. Nyíltan nekiszegezed a kérdést, hogy nincs-e kedve a közeljövőben elutazni veled egy szép helyre.. mondjuk nászútra:)

2. Ha olyan helyen jártok, ahol kirakatban gyűrűk vannak kipakolva, ragadj le "véletlenül", nézegesd a gyűrűket, és ábrándozva nézegesd a kezedet, mintha gondolatban éppen rápróbálnád a legszebbeket..:)

2011. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

házzasság = válóok.

miért is? :

anyukám egy iskolánál főz . ahol a nagy evészetet is szokták tartani.

tapasztalata :

többségük nemsokára nincsenek is együtt.

2011. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az utolsó aranyos :), de nem ezt kérdeztem. Nem véletlen hogy nem hazasodtunk össze, de most hogy meg van a baba, mar máshogy gondoljuk, és pont miatta ha esetleg el is vallnank jóban maradunk mert együtt vállaltuk a babát...


Beszéltünk mar róla, sőt ő hozta fel nem is én, hogy jövő nyáron legyen az eskuvonk, de én szeretnem ha előtte megkerne a kezem, lehet hogy maradi vagyok és igy hogy együtt élünk és gyerekunk van mar...

2011. ápr. 12. 20:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 év után besikerült a bébi. Eleinte mi is úgy voltunk, hogy jó így aztán mikor megszületett a lányunk elkezdtem vágyni a házasságra. A terhesség alatt még anyósom is mondta a mostmár férjemnek, hogy kérje meg a kezem, de az nekem is gáz volt. 6-7 hónapos lehetett a lányunk és én kerek perec megmondtam neki, hogy szeretném ha összeházasodnánk.

Előtte ő szerette volna nagyon én meg házat szerettem volna hamarabb. Erre azt mondta szóljak bármikor, ha mégis meggondolom magam.

Szóltam és elmentünk másnap időpontot kérni.

Picike 20 fős esküvő volt egy étterembe és tök jó volt.

Azóta született még 1 lányunk :)

2011. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

19:39

Már ne is haragudj,de ez k.rva sz.r ahogyan te próbálod megoldani!Szerintem nagyon is erőszakos.és nagyon égő,főleg a párodnak lehet kellemetlen.Ne haragudj,de nem irigyelem őt...:S

2011. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olyat már én is próbáltam,hogy megálltam egy kirakatban és a gyűrűket bámultam...:)

Az én párom vette a lapot,csak sajnos valamiért még nem tette meg...:(:(

2011. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg várom a tippeket, de koszi mindenkinek aki eddig irt. Én is azért vagyok gondban a kérdést illetően mert nem akarok direkt lenni, vagy ahogy előttem írtad erőszakos. Az hogy: figyelj szeretnem ha eljegyeznel végre, ha mar ugyvis nyáron akarsz eskudni, ez igy túl durva nekem.
2011. ápr. 13. 13:57
 10/11 anonim ***** válasza:

:) Szerintem ne célozgass... Hisz már van egy közös gyereketek. Illetve ő is szeretné az esküvőt.

Ne úgy beszéld meg vele, h leültök, mint egy tárgyalásnál, és elmondod neki a házassági szándékodat:)

Inkább pl mikor együtt vagytok...csináltok vmit... Pl főztök együtt, akkor említsd meg neki hogy, már nagyon szeretnél a felesége lenni, és úgy érzed, hogy eljött ennek is az ideje... Persze mosolyogva...vagy poénosan..:)

2011. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!