Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha a fiú, akivel most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a fiú, akivel most vagytok együtt, megkérné a kezeteket, mit mondanátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

hát nekem most van egy fiú, akit szeretek és elvileg én is tetszem neki. és, ha összejönnénk és megkérné a kezem eléggé meglepődnék, és átbeszélném vele az egészet, hogy mennyire gondolja komolyan, hogy mik a céljai és a tervei a közös jövőt illetően. és csak azután adnék választ a lánykérdésre, miután alaposan és megfontoltan átgondoltam az egészet.

de minden esetre örülnék, ha megkérné a kezem.

L/18

2010. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
imát
2010. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
IGEN! IGEN! IGEN!
2010. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat elején vagyok. Amit eddig tudok róla nagyon bejön. Azért még nem mondanék igent.
2010. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Igent! 23/N
2010. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igent mondanék! De ez attól függ hány évesek is vagyunk. 18 évesen pl még nem mondanám.

Most is úgy vok vele, hogy igent mondanék,de amíg nem lesz munkám addig nem szeretnék esküvőt meg ilyesmi...23/L

2010. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosítanék, sztem ha mindkét félnek van biztos állása, akkor nyugodtan össze lehet házasodni, persze ha szeretik egymást:D
2010. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már lassan 3 éve vagyok együtt a barátommal, 20évesek leszünk:) Nagyon szeretem, és nagyon meglepődnék ha megkérné a kezem:D De azt hiszem igent mondanék:P Bár házasság még egy jó ideig nem lenne az biztos:)
2010. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
IGENT mondanék. 22L
2010. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
múlt héten kérte meg, és igent mondtam!:) 22/L, 4 éve vagyunk együtt (és áprilisban babánk lesz)
2010. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!