Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan adnatok parotok tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adnatok parotok tudtára, hogy szeretnétek ha megkerne a kezeteket?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, idén februárban született meg a kislanyunk. Együtt élünk egy éve, nem terveztük a házasságot, de mióta meg van a baba mar máshogy gondoljuk mind ketten. Amikor a pociban volt nem jegyzett el mert én mondtam hogy nem szeretnem, mert az olyan gaz mintha amiatt venne el hogy gyerek lesz, és nem akartam hogy bárkinek ez jöjjön le belőle, meg pocakos mennyasszony se akartam lenni. De most mar szívesen hozza mennek, csak szeretnem ha megkerne a kezem, de nem tudom ezt hogy " érjem el" nem akarom utasítani, vagy megmondani, vagy szemrehanyni, szóval értitek. Valami ötlet, mitől érezné hogy most mar szeretnem?
2011. ápr. 12. 19:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

volt egy ismerősöm, lány, vett egy gyűrűsdobozt, kinyitotta és előtte ült kérincsélő tekintettel :)

egyből bejött a srác megvette a gyűrűt:)

2011. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!