Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csináljak meglepetést a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináljak meglepetést a lánykérésből?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, a barátnőm 19. 2 éve vagyunk együtt, de biztos vagyok benne, hogy vele szeretném leélni az életem. Tudom, hogy ő is komolyan gondolja, beszéltünk is arról, hogy fiatalon szeretne gyerekeket. Viszont szerintem nagyon nagyon meglepődne, ha most megkérném a kezét, és kicsit félek a dologtól. Kérdésem, hogy előbb puhatolózzak, hogy mi a véleménye a házasságról, de akkor oda a meglepetésnek, vagy menjek biztosra, és beszéljük meg közösen? (bocsi, ha idétlen kérdés, nem csináltam még ilyet...:))
2011. ápr. 14. 13:05
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Elrontottam: menjek biztosra, vagy meglepi?
2011. ápr. 14. 13:08
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Meglepire szavazok!
2011. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meglepetés legyen!

Ha meg véletlenül nem egyeztek,felbonthatjátok.

Hajrá!!!Remélem igent mond!:-)

Sok boldogságot!

2011. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem sokkal romantikusabb a meglepi:) Nálunk is meglepi volt, bár sejtettem, hogy mi fog történni:)

Nem tudom, te ismered a párod. Egyáltalán szereti a meglepetéseket?

Egyébként ha már szóba jött az, hogy fiatalon gyereket akar, meg veled leélni az életét, akkor nagy gond nem lehet:)

2011. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Meglepetés legyen, kb 3 éves kora óta erről álmodik, legalább egyszer élje át.
2011. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, de azért elég félelmetes. Őszintén szólva szerintem igent fog mondani, de eddig még szóba se került, és mi van, ha nagyon megijesztem vagy nem tudom. Ezek szerint ezt nem közösen szokták megbeszélni...:D
2011. ápr. 14. 13:17
 7/23 Tinker Bell ***** válasza:
66%

Legyen meglepi! Ha sokat beszéltetek már erről, és egyezett a véleményetek, akkor biztosan igent fog mondani! :)


De jó lenne, ha az én kezemet is megkérné már a párom...

2011. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
Kinek mi..Nekem meglepi volt:) És jobb igy,mint hogy készültök rá mind ketten..Ennek a meglepinek varázsa van:)..Szerintem nem fog nemet mondani,minden lánynak,aki szereti a párját,ez a titkos vágya:)))))))))
2011. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

*Ha meg véletlenül nem egyeztek,felbonthatjátok.


Ez azért nem ilyen egyszerű, legalábbis jó érzésű és normális gondolkodású emberek között nem. Persze fel lehet bontani, és még mindig jobb, mint egy rossz házasság, de lelkileg eléggé megviseli az embert egy felbontott jegyesség. A lánykérés, az eljegyzés, a jegyben járás a házasság előszobája, tul.képpen a házassági szándék bejelentése.


Szerintem is a meglepi a jó (az embernek jó esetben egyszer kérik meg a kezét!), de ha 19 évesen nem akar férjhez menni, akkor tűzzétek ki az esküvőt későbbre, ne őszre, ne tavaszra, várjatok 1-2 évet.

Ha meg nemet mond, legalább tudod, hányadán álltok, nem pazarolod az idődet egy jövő nélküli, meddő kapcsolatra. Mert ha most nem mond igent, akkor később se fog, erre mérget vehetsz.

2011. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

Én frászt kapnék egy ilyen meglepetéstől. Ha eddig még komolyan nem gondolkodott el magában arról, hogy hozzád menne-e, ha megkérnéd, akkor kétségbe fog esni és az elég kellemetlen lehet. 19 évesen még nem biztos, hogy egyből házasságon gondolkodik.. Együtt éltek egyébként? Továbbtanul valamelyikőtök?

Szerintem puhatolózz, mikor szeretne családot, a leánykérés akkor is meglepetés lesz, hiszen nem tudja, mikor és hogyan fog megtörténni.. Ha úgy gondolja, egyszer hozzád megy, akkor a leánykérésre úgyis számít, nem lenne nagyobb meglepetés abban az esetben sem, ha biztosra mész.

2011. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!