Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek tevedek? Vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tevedek? Vegyem viccnek vagy vegyem komolyan?

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkezo:) Van egy jobaratom, akivel mondhatom h nagyon jol kijovok. Az este beszeltunk telefonon es mindenfele szoba jott, mivel eleg sokat beszeltunk. Mondtam neki h egyszer almodtam vele hogy o eljegyzett. O erre azt mondta h biztos ez a vagyam, s en magamba folytom s ezert almodom meg, de azert jo volna kimondani az ilyen titkos vagyaimat es hogy beszeljuk meg:) en viccnek vettem az egeszet es azt mondtam hogy " igen, ez a vagyam ", ekkor o azt mondta hogy jelenleg nem lehetseges az eljegyzes mert nagyon messze dolgozik tolem es (egyben onnan is ahol o lakik) par honapig ( kb 600 km-re ) s ezert nem lehetne egy igazi kapcsolat, de amiutan hazajon meg beszelgethetunk rola, meg targyalunk. En az este viccnek vettem, de most kezdek gondolkozni s rajonni h nem is volt annyira vicc a reszerol, s azt tudom hogy minden viccnek fele igaz, akkor megha viccnek is gondolta ( amit nem hiszem ) akkor is van ott valami nala.

Szerintetek tevedek?


2011. ápr. 15. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag megkérted a kezét!

Azt válaszolta, hogy "beszélgethetünk róla, meg tárgyalunk" = a szerelem, a házasság szerintem nem tárgyalás kérdése, de egy ilyen szituban mi mást lehet mondani, ha az egészet nem ő kezdeményezte, és nem akart megbántani.

"... mégha viccnek is gondolta ..." szerintem csak udvarias volt, azóta már valószínűleg ő is elgondolkodott a dolgokon, te is megteheted:

Szerelmes vagy belé, vagy csak "jóbarát" szinten szereted?

Ismeritek egymást annyira, hogy tudod, képesek lesztek együtt élni, ismered-e az apró kis "szokásait", amelyek esetleg irritálnak, de tudod, hogy képes leszel elviselni?

Ismeri-e ő a te apró kis allűrjeidet és tudod-e, hogy képes lesz elviselni?

A barátság és a szerelem teljesen más dolog, bármelyik fél érzéseiről is beszélünk.

Érdemes lenne a dolgokat az érzelmi oldaláról alaposan megvizsgálni és újra átgondolni az egészet.

2011. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

'megha viccnek is gondolta ( amit nem hiszem ) akkor is van ott valami nala. '


Ő pedig még indokoltabban hiszi azt, h tenálad van ott valami.

Jó lenne, ha tudatosulna bennetek és tisztázódna, h kinél mi is van:)Ezt jelekből , nézésekből , hangsúlyokból is lehet vágni.De azért az se árt ha átbeszélitek, kellő komolytalankodások közepette:))Ha pedig bejöttök egymásnak , akkor ásó kapa nagyharang és miegymás!

2011. ápr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem úgy vette, hogy fekínáltad magad, s ha még udvarolnia sem kell, bolond lenne kihagyni egy ilyen alkalmat. De nem hiszem, hogy a közösen eltöltött éjszaka után majd könnyes szemmel felségül fog kérni, muhaha....
2011. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondolod!!!
2011. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű,hogy Ő (is) többet akar tőled és te is tőle csak eddig úgymond "elbeszéltetek egymás mellett".Majd taliztok és mindent megbeszéltek :-) de ez a történet aranyos,tetszik :-)
2011. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KOSZI :)
2011. ápr. 17. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!