Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Karikagyűrű nélkül már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karikagyűrű nélkül már nem is gondolhatjuk komolyan?!

Figyelt kérdés

Párom nemrég megkérte a kezemet és igent mondtam :) Kísérőgyűrűm van (azt hiszem, ez a hivatalos neve), az-az egy köves, ő választotta, de nagyon szeretem. Úgy tervezzük, hogy a karikákat együtt szeretnénk megvenni, anyagi szempontból is.


Annak ellenére, hogy komolyan gondoljuk, a család véleménye egészen más. Nem volt eljegyzési ebéd/vacsora, nem szerettünk volna. Most viszont kibújt a szög a zsákból: a család szerint rögtön kell karikát is venni, mert ha csak kísérő van, az milyen már, és csak azért húzta az ujjamra, hogy tudassa, "az övé vagyok". Ez szerintem oltári hülyeség, mégis valahol rosszul esik a dolog részükről.


Járt már valaki így? Úgy gondolom ma már elég tág határok között mozognak ezek a dolgok és nincs kőbe vésett szabály, de van, ahol még ennyire komolyan veszik ezt?


2011. máj. 14. 13:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A 14:05-ös mintha a számból vette volna ki a szót: nálunk is ugyanígy volt és az eljegyzés szerintem is a szerelmesek pillanata. Szerencsére nálunk ebből nem is volt gond.
2011. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!